Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk! Hogy szeretitek a...

Fiuk! Hogy szeretitek a parotokat vagy a lanyokat?

Figyelt kérdés
Hogy oltozkodjenek, vagy sminkeljek magukat? hajviseletuk milyen legyen?

2014. febr. 24. 19:07
 1/8 anonim válasza:
82%

En pl megőrülök a hosszu fekete vagy sötét egyenes hajért*-*

Szeretem ha szük ruhakban jár (persze ha olyan az alakja)

Az én barátnőm nem egy nagyon vékony lány és ahol kell a fenéken egy ici pici a pocakon mert imadom mert olyan jó puha és ahhhw dejo imadoom es hat persze a cicik de nálam nem ez a döntő.

Szeretem egyaránt ha színes ruhákban jár de egy sötétebb ruhában is csinos, sminket nem sokat használ mivel természetesen sima és hibátlan az acmpiarpiál kicsi ruzs meg ilyen bigyok :D

2014. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
36%

Na hulyeskedik a bill

*arca es szempillaspiralt hasznal

2014. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Én imádom, ha egy lánynak hosszú hullámos haja van, formás alakja, ami ruhán át is kivehető, csinos, nőies.
2014. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szűk ruha, magassarkú, ápolt frizura, igényes smink (se nem túl sok se nem túl kevés...)


23/F

2014. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ohh, a szőke hosszú haj már nem is jó nektek fiúk?:((

bocsi,hogy itt kérdezek, mit gondoltok az alacsonyabb lányokról?

2014. febr. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én annyira nem szeretem az alacsonyab lányokat viszont ne is legyen nálam magasabb ugy epp egy picivel kisebb mint én :D
2014. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a barátom engem szeret úgy is hogy 2 fejjel magasabb nálam és hogy váll alá érő hajam van és vöröses, hullámos, és hogy nagy bő férfi kapucnis pulcsikat hordok, fekete farmerrel és bakanccsal :)

de tudja hogy mi van a nagy pulcsik alatt :) szerintem el nem tudta volna képzelni milyen alak van alatta :D

2014. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igazából ahány férfi,annyi ízlés.

Az én barátom is oda van értem, én 159 cm vagyok. (Mondjuk Eva Longoria,Kim Kardashian,Avril Lavigne,Christina Aguilera,Lady gaga és még sokan mások akik szintúgy 155-159 cm között van

2014. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!