Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet géllakkozásnal...

Hogy lehet géllakkozásnal rövid körmöknel úgy lezarni a köröm végeket, hogy ne legyenek az ujjbegyek is lakkosak? Nekem nem sikerül.

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok körmös, de én úgy csinálnám hogy csak végighúzom az ecsetet a köröm teljes hosszán. Mert itt nem lehet a végét is bekenni mert ahhoz túl kicsi. Nekem is volt kicsi körmöm és festettem gél lakkal is és zselével is. Semmi extra.
2019. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,de ha nem záros le a végeket akkor nem lesz tartós sem a lakkozás. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom rövid körmöknel. Ha lezarom, akkor meg csupa olyan lesz az ujjam is, amit még narancsfa pálcával is nehéz eltávolítani. Vettem ilyen latex folyékony ujjvedot, ecseteset, de semmit nem ér az sem.
2019. júl. 20. 03:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nullás ecset
2019. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre nem gondoltam! Köszönöm szépen!
2019. júl. 21. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!