Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A második fülbevalót csak az...

A második fülbevalót csak az egyik fülbe szokták vagy mindkettöbe?

Figyelt kérdés
A koetikus azt mondta, hogy csak a jobba szokták. Szerintetek, hogy néz ki jobban? Csak az egyikbe vagy mindekttöbe?

2019. júl. 23. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az egyikben van

De ha neked úgy tetszik hogy mindkettőben van azzal sincs semmi

2019. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki màshogy szokta. Nekem pl. anno az egyik fülemben volt cimpàbab 4 lyuk, a másikban 3. Most már nincs ennyi, de sosem èrdekelt, hogy ki hogy szokta. Itt nincs olyen, hogy "csak a jobba szoktàk". Ez attól függ, hogy valaki szimmetria pàrti vagy sem.
2019. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

* cimpàban

* olyan

2019. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy. Nekem régen mind két fülemen 4-4 lyuk volt
2019. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Kinek hogy. Nekem mindkét cimpában 2 van.
2019. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem jobban néz ki, ha csak az egyikben van 2.


Amúgy olyat még nem hallottam, hogy csak a jobba szokták, nekem is a balba van.

2019. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem "szokás" csak ide, vagy csak oda. Az, hogy a kozmetikus számára szebbnek, vagy jobbnak tűnik csak egyik oldalra, az már az ő dolga. Régebben az egyik oldalt 3 míg a másik oldalt 1 vagy kettő lyuk volt széleskörűen elterjedt a sima 1-1 lyuk mellett. Mára már akár 10-15 lyuk/fül is előfordul, de gyakoriak azok, akik egyik fülüket végig lyukasztatják, míg a másikba csak 1-2 ékszert tetetnek. Divat? Nem. Inkább csak az, hogy kinek hogyan tetszik. Úgy csináltasd, ahogy neked szimpatikus, ahogy te szeretnéd hordani. Viszont, ha teheted, akkor inkább szúrasd, ne lövesd. Jobb a gyógyulás és korrektebb kezdőékszert lehet elhelyezni a fülben.
2019. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!