Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek melyik a legelegán...

Szerintetek melyik a legelegánsabb hely egy tetkónak?

Figyelt kérdés

Megértem, ha valaki csúnyának találja, de kérlek akkor azok ne válaszoljanak a kérdésre.

Engem inkább azok érdekelnek, akik szerint egy igényes tetoválás gyönyörű is lehet. Szeretnék majd csináltatni egyet (fekete szín nélkül) és érdekelne, hogy szerintetek melyik hely a legszebb egy nőnek - én például a váll és a nyak közelében gondolkozok.

Nektek mi a véleményetek?


26



2019. szept. 14. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ mit ábrázolna a tetoválás.

Nekem van a nyakamon, a kulcscsontomon, a hátamon, a lábfejemen és a bal karomon a hajlat alatt.

Szerintem mindegyik helyen szép :D

23/N

2019. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a kicsit kiálló kulcscsont nagyon finom, nőies benyomást kelt, szóval ha elegáns helyről van szó, akkor abszolút annak tartom. Egy szép bokán is nagyon jól nézhet ki.
2019. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
De nem azt pampogják állandóan, hogy a tetkó ilyen szuperszónikus önkfejezési izé, erre oda varratnád, ahová mások javasolják?
2019. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


#3: Én egy szóval sem említettem, hogy a tetkónak egy fajta jelentése van. Szerintem ez eléggé tág fogalom ahhoz, hogy egy mondattal le lehessen írni. Valamint, csak érdekel mások meglátása is, hátha valami olyanra bukkanok, amire nem gondoltam volna. :)

2019. szept. 14. 13:16
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Nincs ideális hely. Akárhová rakatod prolinak fogsz tűnni.
2019. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Kulcscsont, csukló, boka és gerinc szerintem. Esetleg még a medencénél a comb fölött.
2019. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nincs olyan hogy "elegáns hely"... Nem azt mondom hogy egy tetoválás nem lehet szép vagy igényes, csak olyan h.lye megfogalmazás ez az elegáns.

Mert nem mindegy milyen tetkóról van szó. Egy apró szívecske bárhol jól néz ki, egy nagy motívum teszem azt valami indián fejdíszes koponya, az meg a háton a lapockák között, vagy a combon néz ki jól.

2019. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Alkar,felkar.
2019. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Elegáns tetko = oximoron
2019. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kulcscsont es a lapocka, ha igazan szep a tetovalas.
2019. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!