Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez a rajz hol nézne ki jól...

Ez a rajz hol nézne ki jól tetkó formályában?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolkodtam már tenyéren, csuklón de nemtudom😂


2019. nov. 3. 08:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Homlokon.
2019. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. És formáJában.
2019. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehol. "I'm 14, and this is deep" jellegű (világfájdalmas, önsajnáltató tinik hiszik róla hogy nagyon megmondó meg társadalomkritikus, önkifejező jelentése van, ami igazodik a csapongó érzelmeikhez), hiszen mi más fejezhetné ki a személyiségedet, mint az, hogy a világnak kifelé a mosolyt és jóságot mutatod, és minden rendben van, de mögötte az ember valójában sötét, szomorú, elkeseredett vagy ördögi figura. És persze lássa mindenki, hogy te ennyire egyedi vagy, pont mint az összes többi kölyök, akik szerint az ilyen képek nagyon mélyek.

Már a "formályában" alapján sem vagy több 14-nél, pár év múlva pedig úgyis kinőnéd ezt az életérzést, amit a kép sugall.

2019. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok😃

Nem hiszem hogy valaki 14 évesnek csinálna tetkót .

2019. nov. 3. 12:36
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont túl gyerekes egy felnőttnek egy ilyen tetoválás. Plusz erősen hajaz a mai smiley-emotikon generációra, ahol a kommunikáció már csak ilyen jelek használatára silányul. Például más nem értené a mondat hangulatát, ha nem tennéd mögé a "😂" jelet.
2019. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem követem ezt a "lázadó generációt" de meg értem oket ha még abba is bele kötnek az emberek hogyha valaki egy smilet használ. 😂😂
2019. nov. 3. 15:52
 7/15 A kérdező kommentje:

Ja, egyébként meg nem véleményt kértem a tetkóról, hanem hogy hol nézne ki jól.

De majd rájövök.

2019. nov. 3. 15:54
 8/15 anonim ***** válasza:
a kis lábujjad hátulján (talán) :)
2019. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kifestőkönyvben.
2019. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem se tetszik a minta, de nem nekem kell tetszenie, hanem a kérdezőnek.

Tenyéren szét fog folyni és minden részlet kikopik pár hónapon belül, csuklóra ez túl kicsi. Bordán el tudom képzelni, vagy felkaron belül.

2019. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!