Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást ajánlanátok...

Milyen tetoválást ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Szeretek fotózni,rajzolni,fotókat szerkeszteni.Olyan tetoválásra gondolok ami ezekhez köthető.(Nem akarok egy fényképező gépet magamra varratni.:D)Van már egy virágtetoválásom ja és lány vagyok.

2018. júl. 22. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem akarsz fényképezőt? Az kötődik a legjobban hozzá
2018. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert érdekesen nézne ki.:D De inkább rajzolgati szeretek és szerkeszteni.
2018. júl. 22. 08:50
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Kőrző, szögmérő, olyan oroszosan mint a sarló vs kalapács. Majd azt hiszik mérnök vagy.🔧
2018. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hááát érdekess...:DDD

[link]

2018. júl. 22. 09:37
 5/10 anonim ***** válasza:
😱
2018. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

válogass :)


[link]

2018. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó nem ez volt a kérdés
2018. júl. 22. 10:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Ecset, egy paletta vagy akár csak csíkok egymás mellett különböző színekben. :) Egy lányon láttam már ilyet és szerintem nagyon menőn néz ki.
2018. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Egy letekeredő filmtekercs, amit egy vágóolló vág éppen csak félbe, a háttérben színes előhívó folyadék, a háttérben egy csokor ceruza áll balra és pár ecset jobbra, a ceruzák hegyéből szín "folyik" lefelé, míg a festő ecsetekből vízfesték hatásos színek "folynak" lefelé.

Nos, ez eléggé egyedi lenne? :) Szép színes, nőies, egy teljes combra, vagy akár vállra is mehetne.

2018. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dirtboy ***** válasza:
100%

már bocs de ha ilyen művész lékek szerűnek tartod magad akkor ne hogy már mi idegenek mondjuk meg mi legyen.

én nem vagyok művész lélek de elég sok mindet össze tudtam válogatni a karomra ami végül egy egymáshoz illő téma lett.


de amúgy ha művészet,szép képek stb akkor én ilyesmi ajánlanék.

[link]

az állat persze bármi lehet,a lényeg hogy ilyen átmenet dolog.

1,5év múlva kb én is hasonlót tervezek a másik karomra.

2018. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!