Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Maghalt a 18 éves kutyán...

Maghalt a 18 éves kutyán tetoválást szeretenék róla de nem tudom hogy milyet. Ötlet?

Figyelt kérdés
Arrol van szó hogy a kutyánk aki sajnos meghalt vele a szó legszorosabb értelmébe eggyütt nőttem fel. Nagyon hiányzuk és az emlékére illetve hogy ilyen szép kort élt meg szeretnék egy tetoválást. Arra gondoltam hogy az "arcképét" szeretném magamon hordani, vagy római számokkal felírva a születését és a halálának az évét. Nagyon imádtam de egy kutyamancsos tetkót nem szeretnék mert elég sok embernek van ilyen de pl az arcát rajtam kívül senki se viselné.

2019. nov. 26. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem hát, de még rajtad kívül húszmillió embernek van tetoválása a kutyájáról. Nekem is volt kutyám, én is szerettem, de eszembe nem jutna ezt ilyen csicska proli módon "bizonyítani".
2019. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Előző ha csicska proli dolognak tartod a tetoválásokat akkor takarodj ebből a kategóriából, senkit nem érdekel a picsogásod egy olyan témában, amihez nem tudsz érdemben hozzászólni.

Kérdező, ha portrét szeretnél, akkor mindenképp olyan művészt válassz, aki erre specializálódik, pl. Szilvási Gyula az Invictus Tattoo-ból. Ne sétálj csak úgy be akárkihez, mert annak könnyen rossz vége lehet. Ha kinézted a művészt, akkor mondd el neki az ötleted, valószínűleg hozzá tud tenni valami egyedit az elképzeléseid alapján.

2019. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem se tedd, az emberek nagy része megbánja a tetoválást. Csak az nem fogja megbánni aki menthetetlenül hülye. Mi szoktak mondani? Emlékét szívünkben megőrizzük. És nem azt hogy emlékét magamra tetováltava megőrzöm mint egy utolsó suttyó.
2019. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak köszönöm és természetesen hogy jó tetoválás legyen fogok belefektetni és minnél jobb művészeket keresni.


1. és 3. válaszolónak üzenném hogy amihez nem értenek ne szóljanak hozzá.

3. -nak külön írom hogy nekem nem elég hogy az emlékemben megmarad a kutyusunk én szeretném ha magamon viselve jóban rosszban velem lenne és tudom hogy nem fogom megbánni mert egy különleges kutya volt számomra.

2019. nov. 26. 18:04
 5/11 anonim válasza:
100%
csináltass egy minimalista tetoválást a kutya körvonalával
2019. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%

Nekem hirtelen ez a kép ugrott be: egy dombtetőn ül egy lány egy kutyával, a kutya a lány felé fordulva és a testéből pillangók válnak ki. Mármint ahogy a pitypangos képek szoktak lenni. vagy úgy is szép lenne hogy a kutya van magában pl. ugrik és úgy válik valamivé ami jelképezheti az eltávolodást pl. pillangó, falevelek, füst.

De ha portrét szeretnél, az sem rossz ötlet. rengeteg verzióban meg lehet oldani, lehet teljesen realisztikus, lehet geometrikus, félig ez félig az, vízfesték stílusú stb. Illetve egy ötlet a mancshoz, az se rossz ha egy mancslenyomat adja a kép keretét de maga a kép a kutya arca.

2019. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy mekkora területre milyen stílust akarsz.

Javaslom, ne sajnàld rá a pénzt és úgy tervezz hogy 5-10 évente újra kell üttetni. Szemèly szerint sosem csinàltatnèk emlèktetovàlàst senkiről, de ha màr erre szànod magad először nézz nagyon sok képet és próbàlj meg elvonatkoztatni az aktuàlis trendektől. Ha eldöntötted mik tetszenek, akkor terveztesd meg egy jó tetovàlóval, de ha valami nem tetszik akkor ne hagyd ràdumàlni magad mert csak megbànod, inkább keressetek kompromisszumot.

Ha szemèly emlèkère kèszült volna akkor jó valami közös emlèk, èlmény, vagy gyakori szójàràsból is kiindulni.

Mivel hàziàllatnak lesz, ezèrt kiindulhatsz a tàrgyaiból, maradhatsz a portrènàl, a szàmos ötleted is jó, vagy elindulhatsz valami absztrakt vonalon ès vàlaszthatsz olyan mintàt ami nem rögtön köthető hozzá, de neked azonnal ő jut róla eszedbe (pl. egy gyakran làtogatott hely, vagy egy bizonyos időszak àltal inspiràlt tetovàlàs, idèzet, valami ami nem szokvànyos módon àbràzol kutyàt, halàlhoz köthető általános szimbólumok stb.).

Tartsd észben azt is, hogy kutyamancs jellegű tetkóból is lehet egyedit kihozni és portrésból is lehet tucatot - ha zavar, hogy sok emberen lehet hasonló tetovàlàs, akkor alaposan gondold meg tènyleg megkockàztatod-e, hogy a kutyàd emlèkèhez kötődjön egy tetoválàssal kapcsolatos negatív èlmèny is.

2019. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

"1. és 3. válaszolónak üzenném hogy amihez nem értenek ne szóljanak hozzá."

Értenek hozzá, azért nem ajánlják.

2019. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

"Értenek hozzá, azért nem ajánlják."

Nekem nem az jött le, hogy értenének a tetovàlàshoz vagy az önkifejezéshez...

Inkàbb a 120. tetovàlàsgyűlölőnek néznek ki, akik minden 3. ilyen kérdéshez leírjàk, hogy a teovàlás csúnya, sz@r és prolis.

Èrtjük, nem szeretitek, de akkor ne nézzétek ezt a kategóriàt mert az emberek úgyis tetovàltatni fognak.

Le lett írva normàlisan is a kérdezőnek mi a gond az emléktetovàlàssal, majd eldönti akarja-e.

2019. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
zoligyerek neked sincs semmi keresnivalód a témakörben, mert ti csak gyűlölködni jártok ide. Menjetek olyan kategóriába spammelni, ahol talán értelmesen is hozzá tudtok szólni valamihez.
2019. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!