Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ajak piercing, ezt hogy...

Ajak piercing, ezt hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Sziasztok,18 éves fiú vagyok és nagyon szeretnék egy ajak piercinget viszont a sulimban nem szabad ilyent hordanom. Az a kérdésem hogy ha megcsináltatom és sulibam lévő időben kiveszem baj lesz? Mert ugye kb 3 hétit nem szabad kivenni úgy tudom :/

2020. jan. 25. 20:48
 1/6 $$$$$ ***** válasza:

Milyen suliba jarsz te hogy nem lehet PC-d? Xd.

Nem tudom elhinni hogy van olyan közepsuli ahol ebbe beleszolnak....

2020. jan. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 vallásos iskoláknál igen is gyakori
2020. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen piercing.


Pl labretbe lehet átlátszó retainert kapni ami kb észrevehetetlen


[link]

[link]


Ilyet csak gyógyultba lehet. Sztem várd ki a nyári szünetet, akkor szurasd és mire suliidõ van, cseréld ki. A piercingnek az a jó ha nem bactatod, szal suliidõben marad a szilikon....

2020. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben Köszi. Hát igen olyan Suliba járok ahol nem lehet pl Szakadt nadrágba járni, piercinget viselni stb. Amúgy Szerbiai vagyok és az Egyik legnagyobb Műszaki Suliba járok ahol nem rég bevezették e szabályokat.
2020. jan. 27. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb piercingekben nem otthonos ember nm vágja le mi van ha a retainer piercing feje lapos. Ha közelebbről sasolják esetleg, de ha alul van, és nem játszol vele akkor sztem nem lesz gond
2020. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat
2020. jan. 29. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!