Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválás mikből áll?

TranquilityCherry kérdése:

Első tetoválás mikből áll?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eldöntöttem, hogy szeretnék egy tetoválást a jobb karomra. Ugye amikor megyünk a tetkóshoz vinnünk kell mintát, nos itt az lenne a kérdésem, hogy gáz ha már egy máson elkészített mintát viszek neki és azt fogjuk kicsit variálni? (pinteresten szoktam nézni ötleteket) Vagy csak elmondom neki mit is akarok nagyjából? Ti amikor csináltatok egyet hogyan kezdtétek, milyen képet vittetek magatokkal? Tudom hülyén hangzanak de tényleg kezdő vagyok ebben és mindent szeretnék tudni a tetoválásról. Főleg olyanoktól akiknek már van. Mennyire fájt és mennyi ideig tartott? Ja és ha lehet ne beszéljetek le, mert régóta eldöntöttem ezt és csak már azt kéne tudnom, hogyan zajlik egy ilyen, tetoválás utáni időszakok stb.

2020. febr. 12. 01:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi, nos még csak magamban van az elképzelésem..más fákkal levelekkel nem akartam, mert az nem tetszik igazán. De ez most megfogott ez az ötlet. Nem érdekel igazán, hogy passzol vagy nem, a lényeg nekem tetsszen. Remélem jót fog majd rajzolni a tetkós ja és még persze egy jó tetkóst is kéne keresnem...
2020. febr. 12. 15:06
 12/12 anonim ***** válasza:

Én az első mintámhoz 3 képet vittem, kettőben volt olyan motívum, amit szerettem volna, a harmadiknak a grafikája és hangulata tetszett, aztán megbeszéltük az ötletet és ebből rajzolta meg a mintát. Az első kettő nem volt az igazi, de harmadszorra sikerült.. ennek már 12 éve, azóta sem bántam meg :)

Az elhelyezést még gondold át, részletgazdag mintát csuklóra nem fogsz tudni terveztetni. Mostanában nagyon divatos a "fine line micro tattoo" fajta pici és részletes minták, amivel ez ráférne a csuklódra, de abból 5 éven belül egy elmosódott paca lesz és eltűnnek a részletek, szóval semmiképp se ajánlanám. Alkarra esetleg, de én nem feltétlenül választanék elsőre látható mintát, persze a te döntésed :) Nekem csak a 8. ment karra, előtte hátra és bordára varrattam. Ami a fájdalmat illeti, a te egyéni fájdalomküszöbödön múlik, nekem olyasmi érzés, mintha dörzspapírral mennének át a testrészen, a törölgetés jobban szokott fájni, mint maga a tetoválás :D

Mindenképp aludd ki magad az időpont előtt, igyál sok vizet, egyél rendesen, előző este ne igyál alkoholt, vigyél magaddal valamilyen cukros löttyöt és vizet, előtte meg pár hétig kenegesd testápolóval a helyet, ahová szeretnéd, ha megfelelően van hidratálva a testrész, akkor könnyebb lesz vele dolgozni.

Miután eldöntötted, hogy milyen stílusban szeretnél tetováltatni, keress olyan művészt, aki az adott stílusban profi, tanulmányozd az insragramfotóikat, így tuti megtalálod azt, akinek a munkái a legjobban tetszenek.

2020. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!