Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetkó tanácsok?

Első tetkó tanácsok?

Figyelt kérdés

Ma megyek délután az első tetoválásom megcsináltatni, kaptam barátaimtól tippeket. Az egyik azt mondja hogy mindent nyugodtan ugyanúgy csináljak mint máskor (evés ivás stb) neki 8 tetkója van pl. mellbimbón is és neki az se fájt. De hozzátette neki nagyon kevés dolog van ami fáj, nekem viszont nagyon pici a fájdalom küszöböm és a sebeim is nehezen gyógyulnak. Pl a térdemen van egy seb, rátérdeltem egy kavicsra mikor a hugom öltöztettem és a "hegye" úgy beleállt hogy bicegtem hazáig. Mindenki kiröhögött hogy ilyen pici seb aztán majdnem gipszeltetek, tényleg pici volt és nem is mély de iszonyúan fájt 2 napig, órákig vérzett. Ennek féléve már de ugyanúgy látszik mint akkor és nem heg, sötét lila folt ami ha picit megvakarom mikor viszket érzékeny. Legutóbbi vérvétel után 3 hétig zöld volt a helye meg duzzadt pedig jó helyre szúrta.


Egy haverom azt mondta vegyek be előtte algopirint utána pedig gyulladás gátlót kenőcsbe is meg szájon át is mert tudja h én ilyen nyomi vagyok :(


De akkor is akarom a tetkót csak gondoltam itt kaphatok praktikus tanácsokat.


Előtte egy szenyót egyek v valamit?

Sok vizet v keveset?

Kávézni lehet?


utána mennyivel mehetek fürdeni?


Éjszakára hagyjam a fóliát v levehetem?


Szerintetek kb mennyi idő lesz a tetkó?


[link]


Ez lenne, csak lenne benne egy végtelenjel


Ui.: nem félek csak izgulok


2020. febr. 28. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Túl parázod! Egyél előtte mindenképpen, igyál sokat és ne stresszelj. A fájdalomcsillapító felesleges. A többi kérdésedre a tetováló válaszol, ő majd elmondja meddig és hogyan fóliázd.


- Üdv, egy 8 tetkós nő.

2020. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Enni mindenképp érdemes előtte meg elég folyadékot fogyasztani. Kávézni is nyugodtan lehet, ha szoktál.

Fájdalomcsillapítót ne vegyél be, egyrészt felesleges, másrészt erősebben vérezhetsz miatta.

2020. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!