Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Allergia? Mikor ürül ki?

Allergia? Mikor ürül ki?

Figyelt kérdés
meglett az első tetkóm,fekete-piros-kék színnel. mostanábam elég rosszul vagyok , és utánna olvastam a tintáknak. azt olvastam a piros tinta tartalma higanyt amire én allergiás vagyok....esetleg lehet ettől? illetve a tetkó mikor "ürül ki" a szervezetből?

2020. márc. 11. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Tetoválás előtt ki kell töltened egy nyilatkozatot, amin be kell jelölnöd azt is, hogy van-e valamilyen allergiád. Gondolom ezt megtetted, és tisztában voltál azzal is, hogy nem véletlenül kérdezik. Kiürülni nem fog....
2020. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

aha és nincs is ellene semmi? kétlem...akinek még sose volt honnan tudja pl hogy lesz e allergias reakciója?

amugynem kaptam papirt...

2020. márc. 12. 00:09
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Akkor kontár helyen csináltathattad. Normális szalonban kapsz papírt. Amúgy orvos, antihisztamint vagy szteroidos kenőcsöt adnak rá. De azzal számolj, hogy időről időre elő fognak jönni a tünetek. A tetoválás maradandó dolog, ennél fogva nem ürül ki, az allergén állandóan ott lesz a szervezetedben. Nem véletlenül javasolt allergia teszt elvégzése. Mellesleg tudtad, hogy allergiás vagy a higanyra, így utána is nézhettél volna a dolgoknak. Fel nem foghatom, hogy ha valaki egy végleges döntést hoz, miért nem tájékozódik mielőtt belevág. Nekem is van tetoválásom, utána is jártam a dolgoknak...
2020. márc. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Sikeresen megmérgezted magad egy életre, zseniális! :D


Egyébként menj bőrgyógyászhoz minél hamarabb, mert akár el is durvulhat az allergia.

2020. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyet kell értenem, ezt beszoptad.

A jelszó: "Halál a májra!" Ezt ne felejtsd el :DD

Hülye tetkósok, tetkós hülyék.

2020. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!