Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tejfehérje allergiás babák...

Tejfehérje allergiás babák anyukái, diétahiba esetén néhány napig érdemes felfüggeszteni az anyatej adását, és helyette tápszerrel etetni a babát, amíg vmennyre ürül az anya szervezetéből a tehéntej-fehérje?

Figyelt kérdés
6 hónapos kislányom tejfehérje allergiás, és mivel kb. fele-fele arányban kap anyatejet és tápszert, teljes tejmentes diétát tartok. Tnapelőtt és tnap ettem egy csomó Nutellát. Utána olvastam csak el, h az összetevőkben van tejpor. Tnap már fájt is a picikém hasa, nehezen kakilt, és pici vér is volt a székletében. Nem szeretném, h szenvedjen miattam, ezért arra gondoltam, h néhány napig lefejem, és kiöntöm az anyatejet, és csak tápszert kap. A 3 hét teljes kiürülést azért persze nem várnám meg. Van ennek értelme szerintetek?

2017. febr. 26. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább, mint a hasfájás. Amúgy se idegen neki a tápszer.
2017. febr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a 7% tejpor azért nem lehetett nagy mennyiség. Én nem küzdenék vele.
2017. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem így is jobb neki az anyatej, mint a tápszer. Én attól is félnék, hogy kevesebb lesz a tejem. Probiotikumot kap?
2017. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es, neked allergiás a gyermeked?

Itt már ennyi is véres székletet okozott és ki tudja mennyi kínlódást.

2017. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!