Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti engeditek hogy a párotok...

Ti engeditek hogy a párotok beleszóljon hogy mit tetováltattok magatokra?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

De eleve nem csinaltatnek olyat ami neki nem tetszene mivel ismerjuk egymast tudja hogy olyat ugyse csinaltatnek amibe bele kene szoljon ugyhogy eddig nem szolt bele.

Vannam rajtam meg korabbi tetovalasok azokat utalom ( pedig fiatalkoromba tetszett) es neki sem tetszenek ugyhogy ebbol kiirndulva erdekelne a velemenye.

2020. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

So-so.

Én szeretnék a későbbiekben tetoválást (tervező félben van), és mindegyik tervnél megmutattam a páromnak. Volt ami neki nem tetszett, és később belegondolva rájöttem tényleg nem szép. Bár akkor azt mondtam ne szóljon bele :D

Egyébként van egy minta, amit nagyon szeretnék, nagyon sokat jelentene nekem... na, valószínűleg a magyarázatát ismerve ő sem mondaná, hogy ne csináltassam meg.

2020. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Igen.
2020. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Soha nem járnék tetoválásos emberrel. Azonnali szakítóok.
2020. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
69%
Nem. Az én testem, az van rajta amit akarok. Eszébe se jutna beleszólni, mint ahogy én se szólok bele hogy ő hogy néz ki.
2020. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Biztos lehetsz benne, hogyha megpróbál lebeszélni róla akkor jól választottál párt és nem valami prolit. Ráadásul bátor is ha eltérítene a szándékod felől, mert a legtöbb tetkós rögtön idegállapotba kerül ha közlöd hogy a tetoválás az igénytelenség csimborasszója. Szóval ha ez a helyzet akkor inkább örülj neki.
2020. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
nem pofáznék bele az övébe, de meg se próbáljon beleszólni az enyémbe. van az ő teste, van az én testem, senkinek semmi köze a másikéhoz.
2020. máj. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem szól bele és én sem, mert egyiküknek sincs és nem is lesz. Az ember teste nem hirdető oszlop, a lényeges dolgokat belül kell megélni. Bocsi, ez az én véleményem.
2020. máj. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
igaza van az elottem ironak,korekt a valasz
2020. máj. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem, egyebkent sem akartam soha b😲szott nagy mintakat. Uj tipusu proletar vagyok. 🤷🏻‍♀️
2020. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!