Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti engeditek hogy a párotok...

Ti engeditek hogy a párotok beleszóljon hogy mit tetováltattok magatokra?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 19:06
1 2
 11/16 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Nem. Br nem is szokott beleszólni. Ki se kérem a véleményét. Szerintem ehhez neki semmi köze nincs.
2020. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Paczalos István ***** válasza:
10%

Ad1: Tetkós nővel legfeljebb szexelnék, de tuti, nem ő lenne az életem párja (Amúgy 10+ éve van feleségem)

Ad2: Gondolom nem maori, vagy tengerész, börtönviselt esetleg hasonló a párod, akkor minek rá tetkó?

ad3: Az biztos, hogy nem jönne be nálam ha valaki csak azért varratja össze magát, hogy másabb legyen másoknál, vagy egyszerűen nincs megelégedve magával. Mindkét esetben a fejben dőlnek el a dolgok..

2020. máj. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha tetováltatni akarna magára, rögtön ott is hagynám.
2020. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 B-Akos válasza:

A válaszadók nem írták mennyi ideje vannak kapcsolatban. Úgy gondolom a tartós kapcsolatban tartósan nézi az ember a választottját, így a másik félnek fontos hogy néz ki a párja, milyennek látja, és figyeli hogy mások milyennek gondolják a párját. Ebből a gondolatmenetből adódóan illendő figyelembe venni a párunk véleményét egy egyenlő kapcsolatban...

(Hacsak nem ideiglenes, rövid távú kapcsolatról van szó, vagy kivétel az is, ha esetleg pszichés emberi játszmában tartja fogva a két fél egymást...) Mellesleg a strandokon készítenek pár hónap alatt felszívódó HENNA festést is, ami egy tetováláshoz hasonló, de úgy tudom pár hónapig marad meg, és ha változik az ízlés, akkor újabb minta készíthető - én nem tetováltatnék, ha pl. egy popsztár tele van tetkóval, később nem fogják egyéb színpadi játékra felkérni, és a cégek vezetői is negatív véleménnyel vannak a kitetovált munkavállalóról, így a tetoválás később akár anyagi veszteséget is okozhat. Na ezért is írtam a HENNA festésről - függetlenként és idősebbként (a hennához sem fűz érdek)...

2020. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
23%
A tetkó ma már kötelező, szóval állj be a sorba, hogy egyedi légy. Amúgy meg mindegy mit varratsz magadra, senkit sem érdekel mi az a pápa ott.
2020. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
23%
15 voltam.. pápa=paca (akart lenni)
2020. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!