Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Normalis, hogy a lövetett...

Normalis, hogy a lövetett helix piercinggel nincs problemam?

Figyelt kérdés

Mult het csutortokon hirtelen felindulasbol megcsinaltattam. (igazabol evek ota terveztem, de feltem raszanni magam a fajdalom miatt. Csutortokon nagyon rossz napom volt kb minden mindegy alapon kb 10 perc alatt dontottem el.)


A loves nem fajt, utana kb masfel oraig ego erzes volt + picit duzzadt, de igazabol semmi extra. Aztan masnapra normalizalodott.

Tegnap megvettem ra a tisztitoszert amit mondtak es elkezdtem hasznalni.


Mindenhol olvastam a lövetôs, rosszul gyogyulos remtorteneteket..es total megijedtem.

Ugyanis, nyilvan, ha mozgatom, erzem, hogy ott van, plusz erzekenyebb picit, de nem faj, a nap 80%ban el is felejtem, hogy ott van.

Nem valadekozik, nincs bedagadva.

Arra figyelek, hogy a hajamat feltuzve hordom, nem aztatom es nem fekszek ra, de kb ennyi. Forgatni is tudom fajdalom nelkul (igyekszem nem fogdosni azert).

A tisztitasa kb annyo, hogy fultisztitoval ovatosan korbetorolgetem a kremmel (nyilvan ilyenkor, mivela seb korul matatok, mozgatom jobban, 10-15 percig kellemetlen utana)


A sok sztori miatt viszont parazok.

Szerencses vagyok vagy mèg lehet durva fertozesem miatta?



2020. máj. 26. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg azért hallottál sok rémtörténtet, mert akivel nem történik semmi az általában nem írja meg, hogy "hahó nincs semmi problémám" 😂

Pl nekem se volt egyik piercingemmel se problémam, barátnőmnek se a helixével.

Ha rendesen kezeled, akkor később se lesz gond, nyugi. Bár a krém nem a legjobb választás, mert a ragacsossága miatt beleragad a kosz. Betadin vagy Octenisept jobb lett volna.

2020. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet, hogy semmi baja sem lesz, de azért kezelgetni kell rendesen, a porcos ékszerek gyógyulása 6-24 hónap, ezen időben bármikor be tud gyulladni sajna. De amúgy jól csinálod a többit, de máskor, ha hirtelen ötleted támad, inkább szúrasd, illetve való igaz, a piercingek kezelésére az octenisept, vagy más folyadék alapú szer kell, nem krémek, gélek, vagy kenőcsök.

2020. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!