Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválás titokban?

Első tetoválás titokban?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan, akinek az első tetoválása titokban készült?

Lassan 21 éves vagyok, tetoválása régóta vagyok, de nem engedik.. Mindig úgy éltem, ahogy itthon szerettek volna, mindig azt csináltam, ami az itthoni aknák volt jó, eddig teljesen rendben volt ez az egész, de kezdem már soknak érezni.

Dolgozom, magamnak fizetnem a tetoválást, szóval még ezt sem várhatnak hozzám, hogy dehát ők fizettek..

szeretném már egy kicsit jól érezni magam a saját boromben és eletemben.

Hatalmas hiba volna, ha csináltatnek egy apró tetoválást?

Természetesen olyan helyre szeretném, ahol a család nem látja..

Rövidnadrágban, titokban, vagy esetleg póló nélkül sosem vagyok előttük

Előre is köszönöm a válaszokat :)

L



2020. jún. 14. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
A te bőröd. Ne engedd, hogy a szüleid rettegésbe tartsanak és eldöntsék mit akarsz!
2020. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nálunk nem szokás sajnos, és nem csak ez, hanem kb semmi :/

Félek a következményektől de így sem jó..

2020. jún. 14. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha nagy a stressz emiatt, akkor engedd el. Még nem nőttél fel teljesen ha a szüleidnek akarsz megfelelni.

Amúgy miért is lenne vita? Eltakargatod, legalábbis ezt írtad. Akkor ki se derül.

2020. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Fuh engem kiráz a hideg a gondolattól, hogy valamit évtizedekig elviseljek magamon, a kedvenc pólómat sem bírom felvenni 5 év után, nemhogy 60 évig hordjam ugyanazt, de mindenki úgy csúfítja el magát, ahogy akarja, a szüleidnek ehhez semmi köze:D Ha meg a szüleid sem látják, tehát olyan helyen van, ahol senki sem, akkor mi értelme van? Az, hogy csak legyen valami? No offense, de nem ismerek olyan tetováltat, aki ne vallotta volna be, hogy már utálja/szégyelli a 7-10 éves tetkóját. Ezek szerint semmi mélyebb jelentése nincs, meg senki nem fogja látni.
2020. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én 20 évesen gondoltam egyet és bementem egy tetoválószalonba, otthon nekem is megtiltották pár percig balhéztak is miatta , de valójában tettszett

nekik hogy önállósodtam

neked is ezt ajánlom, ne törődj velük

2020. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 $$$$$ ***** válasza:
100%

Szerintem csibáltasd meg. A te döntesed felnőtt ember vagy. Nekem se rajongtak a tetkokert a szüleim. De megengedtek(eleg nehez volt rabeszelni őket de sikerült).17 evesen csinaltattam az elsőt szülői engedélyel. Akkor megigertem,hogy 2 evet kihagyok.Es most csinaltattam egyet illetve nyar vegen megint megyek. Meg még jo parat akarok XD. Nem örülnekneki de elfogadtak.De egyebkent akkor is megcsinaltatnám ha nem bolintananak ra. Hiszen az én életem es en imadom a tetkokat. De azert jobb így hogy megtudtuk dumálni. Bar nem volt könnyü XD.De sikerült.

19/F

2020. jún. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
A tetkótól csak kevesebb leszel és nem több. Ez az egész tetoválás dolog az önrendelkezés hamis illúzióját adja a proliknak. Tényleg nem érzed mennyire nyomorúságos dolog tetkóval lázadni?
2020. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Miért lazadnek?😅

Bolond vagy? 😆🤨

Ha valaki visz egy kis szint az életébe, akár tetovalassal akár bármi mással, az már egyből lazad..?!

2020. jún. 15. 12:26
 9/10 $$$$$ ***** válasza:
100%
A 7-es nagyon tetko ellenes. Es meg élettelen is . Hiszen majdnem minden kerdes alá beir valami ilyesmit.... Nem eleg hogy h***ülye. De még rendszeresen emlékeztet is rá mimdenkit aki olvassa ezt a kategoriat.
2020. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A 7esnél nagyobb proli a világon nincs, idejár osztani az észt olyan témában ami kicsit se érinti, annyira szánalmas az élete, hogy ettől érzi magát valakinek :D

Nekem az első 5 tetoválásom olyan helyre ment, amit csak akkor láthatna más, ha járnék strandra. Késpbb kezdtem csak el látható helyre varratni. Már nem tartottam a kapcsolatot a szüleimmel, amikor megcsináltattam őket, de nyilván senkinek nem kell elmondanod, ha nem akarod.

2020. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!