Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha sima tintaval/tussal...

Ha sima tintaval/tussal csinalok egy pici tetovalast az mennyire lehet káros?

Figyelt kérdés
otthon egy pici tetovalast akarok es nem hiszem hogy megérné azert egy egesz tubus tetovalo tintát megvenni szóval gondoltam lehetne tussal/tintaval de nem tudom hogy mennyire lennek karos illetve hogy benne maradna e a boromben.

2020. júl. 31. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon káros minden festékanyag, amit a bőrödbe rajzolsz, szúrsz, festesz.

Mondj le erről.

Igényes, kulturált ember nem tetoválja magát.

Hány éves vagy? 10?

2020. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Meghalni nem fogsz tőle, ha mázlid van és steril tővel szűrkódod be a tintát még fertőzésed sem lesz, de úgy fogsz kinézni, mint egy börtöntöltelék, ugyanis csak ott divat a házi tetkó.
2020. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben szén-festék a tus, vagy semmi számodra allergikus dolog nincs benne a tintában sem, úgy a pigmentektől bajod nem lesz. Az, hogy milyen higiéniás körülmények között csinálod meg és mivel, abból adódik, hogy lehet bajod (fertőzések). Viszont nem ajánlom, mivel a sima mezei tustinta a bőrben elsőnek fekete, majd szépen elkezd kékülni és hajlamos elmosódni is.

Szedj össze rá pénzt és keress fel egy tetoválót inkább. Szebb is lesz, és ha normális a tetováló, akkor értelmesebb és baj nélküli.

2020. aug. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

üdv! nem profi, de tetováló vagyok. tegnap ütöttem újra egy lányét, akinek ilyen az-öltözőben-órák-után kategóriás tetkója volt és hát mit ne mondjak, elég katasztrofális volt. addig oké, hogy kifakult, meg társai, de volt, hogy az „igazi” festéket is kidobta a bőre.

úgyhogy én nagyon nem ajánlom. hidd el, megéri azt az 5-10 ezret, ha tényleg egy fontos jelentésű!

illetve, ha mégis nekiesnél, higiéniára NAGYON figyelj!

ha bármi kérdésed van, írj bátran 💕

szép napot!

2020. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!