Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Most komolyan nem tehetek...

Most komolyan nem tehetek tetoválást? Nincs erre semmilyen megoldás?

Figyelt kérdés

Voltam tegnap allergológusnál, és megkérdeztem tőle, hogy tehetek-e tetoválást, ha csinálnak nekem teszteket a kezeimen, hogy mire vagyok allergiás, hogy nem-i okoz problémát. Tudjátok mit mondott? Hogy ne tegyek tetoválást, mert hogy kaphatok sárgaságot, a májam tönkre mehet. Hogy mi van akkor, ha pár év, vagy pár hónap múlva nem fog tetszeni. De én azt kérdeztem, hogy tehetek-e, ha csinálnak a kezeimen teszteket, hogy mire vagyok allergiás, de arra választ nem kaptam.

A háziorvosom azt mondta, hogy tehetek nyugodtan.


Akkor most tehetek, vagy sem. Mert csinálnak nekem minden évben teszteket, hogy mire vagyok allergiás, olyan valamit rácsöpögtet, és ami felduzzad, arra vagyok allergiás. De ha mind a kettő kezemen lesz tetkó, nem tudom, hogy akkor hol fogja csinálni a tesztet.


Tehetek tetkót? Vagy sem?

Vagytok itt allergiásak, akiknek van tetoválásuk, és csinálnak neki teszteket hogy mire vagytok allergiásak? Kérlek segítsetek!!!


2020. aug. 12. 11:42
 1/6 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírási hibáimért. Siettem kiírni a kérdést.
2020. aug. 12. 11:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

😀😀😀😀😀😀 Szerinted nemlehet csinálni allergia tesztet,mert tetoválásodvan/lesz?

Inkább ne is legyen,ha ilyen sok eszed van

2020. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet csinálni? Hisz azt kérdezem. Azért nem kell bunkónak lenni.
2020. aug. 12. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell minden évben allergia teszt? Amúgy ismerősömnek a hátán csinálták a tesztet, biztos találnak megoldást ha szükséges.
2020. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na azt kérdeztem, hogy van e valamilyen megoldás. De ezt nekem nem mondta az allergológus, hogy a háton is csinálnak tesztet
2020. aug. 12. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináltathatsz
2020. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!