Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemhéjtus tetoválást szeretné...

Szemhéjtus tetoválást szeretnék, de remegős a szemhéjam?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy imádom a cicás szemet, de nem tudom magamnak kihúzni, borzasztóan béna vagyok. Azonban mikor barátnőm megcsinálta nekem jól állt, sokat dobott az arcomon. Csak egy bajom van: sminkeléskor (vagy pl pillázáskor) remeg a szemhéjam. Próbálok nyugodt lenni, figyelek a légzésemre, de tudat alatt félek tőle, hogy megnyomja a szemem, és így sajnos minden igyekezetem ellenére remeg a szemhéjam. Nem, nem tikkelésről van szó, meg betegségről, nem rángásom van, pusztán szemreflex.

Beszéltem már egy kozmetikussal, és tisztán leírta, hogy semmilyen szer hatása alatt nem vállal, úgyhogy gyenge nyugtató kilőve.

Nincs erre valami praktika? Hogy valahogy “elzsibbasszam” a szemhéjam, vagy kiiktassam a reflexet? Vagy a lidiokainos krém önmagában eleget zsibbaszt?



2020. okt. 29. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is remeg, ha teljesen becsukod és ellazítod? Ha igen, akkor esetleg érzéstelenítő? Nem tudom a sminktetkóknál hogy csinálják, de szerintem menj el még másokhoz is (ajánlott, megbízható emberekhez), hátha ők mondanak valami okosat. Szerintem sok embernek "rezonál" kicsit a szemhéja, vagy megrándulhat miközben csinálják, ez nem hinném, hogy egyedi probléma lenne.
2020. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Lehet késői válasz, de nekem is remeg,de ha picit oldalra húzom a szemem ilyen "kinaisra" az egyik kezemmel , akkor nem. Ha nem érted hogyan megpróbálom elmagyarázni jobban😅

2021. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!