Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valaki megtervezne a tetovalasom?

Valaki megtervezne a tetovalasom?

Figyelt kérdés

Meg csak tervben van, es van is par elkepzelesem, viszont jelenleg nincs penzem, hogy tetovalohoz menjek meg csak megtervezesre sem.

Ugy gondolom sokan vannak, akik szepen rajzolnak, es igy legalabb te is csinalhatsz valami “hasznosat”

Az elkepzelesemet privatban, vagy masik platformon szivesen elkuldom.



#tetoválás #Tattotervezes
2021. jan. 3. 23:44
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
nem
2021. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A tetováló tervezéssel, korrekcióval, varrással 10ezerből megcsinálja neked.. várj amíg lesz pénzed rá
2021. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Rendben, aludj jol! 😙
2021. jan. 4. 00:10
 4/23 A kérdező kommentje:

Par honapon belul meg lesz ra a penzem, gyujtok ra.

Szeretnek kesz tervekkel menni, nem feltetlen szeretnem a tervezessel huzni az idot, plane ha nezetelteres is lesz, es maskeppen tervezi meg, mint en kigondoltam.

Így neki is egyszerubb, es en is latom elore, hogy mi lesz magamon.

2021. jan. 4. 00:14
 5/23 anonim válasza:
86%
ez az oldal nem napló írásra van
2021. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező én elmondtam a tetoválómnak mit akarok és 2 napon belül jött a minta. Plusz még nem egyből utána mentem, mert egy kicsit alakított még a tetováláson. Előre látod te is és ő is, hogy mi lesz rajtad...🤦🏼‍♀️

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de hány éves vagy? Nem tűnsz valami érettnek a felfogásod alapján

2021. jan. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik. A legtöbb tetováló nem azért választotta ezt a szakmát, mert szadista, és szereti az embereket tűvel szurkálni, hanem mert kreatív személyek, szeretik megtervezni a mintákat amellett, hogy a testre felviszik.


Ennyi erővel most is írhatnál a kiszemelt tetoválónak, hogy mik az ötleteid, és ő is megtervezhetné.

Nagyobb rá az esély, hogy ő jó tervet készít, mint itt egy random ember.

2021. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem ertem miert bantja egyesek szemet, hogy latni szeretnem magam elott a megalmodott mintamat.

Kesz vicc, hogy kepesek vagytok ebbe is belekotni.

2021. jan. 4. 00:26
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Látod majd akkor magad előtt, ha a tetováló megtervezi.. Ember te nagyon sötét vagy. Le merem fogadni, hogy lehetsz vagy 15 éves
2021. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen, en azt ertem, hogy megcsinaljak, de sokaktol hallottam, hogy sajat mintat vittek, es a tetovalok nem huztak erte a szajukat.
2021. jan. 4. 00:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!