Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valaki megtervezne a tetovalasom?

Valaki megtervezne a tetovalasom?

Figyelt kérdés

Meg csak tervben van, es van is par elkepzelesem, viszont jelenleg nincs penzem, hogy tetovalohoz menjek meg csak megtervezesre sem.

Ugy gondolom sokan vannak, akik szepen rajzolnak, es igy legalabb te is csinalhatsz valami “hasznosat”

Az elkepzelesemet privatban, vagy masik platformon szivesen elkuldom.



#tetoválás #Tattotervezes
2021. jan. 3. 23:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

MIERT NEM MEHETEK SAJAT MINTAVAL EMBEREK?

Miert faj ez ennyire?

Ha a kerdesemre a valaszod egybol nem, akkor feleslegesen ne jartasd az ujjaidat, ugyis kesz mintaval fogok menni.

Puszi

2021. jan. 4. 00:33
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj az ujjaim miatt, szívesen koptatom őket, pláne, hogy látom mennyire felhúz téged 😅

Akkor menjél saját mintával, de elég gáz egy idegenektől kérni, hogy rajzolják már meg neked ingyen, persze nyilván nem baj, ha 10x kell rajta változtatnia, csak a tetoválónak ne kelljen, mert az lehet, hogy plusz pénz. De igen, nagyon jó belemagyarázás, hogy "valami hasznossal töltheted az idődet". Ez kinek hasznos rajtad kívül? Szerintem aki rajzol szabadidejében, az elég kreatív ahhoz, hogy ne legyen szüksége az általad felajánlott ingyenmunkára.

Sóher vagy, ez az igazság.


Puszi

XoXo

2021. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Egy masik tetovalasom mar megvan rajzolva, azt is ingyen csinalta egy ismerosom, mert tetszett neki az otlet.

A mostani elkepzelesem is szerintem nagyon atom, csak nehez osszehozni.

Soher vagyok? Azert mert a sajat celjaimat, terveimet a sajat penzembol szeretnem veghez vinni?

Jelenleg melo nelkul nem fog most osszejonni.

Nem 20.000-30.000Ftos mintarol van szo.

2021. jan. 4. 00:56
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé,


És nekem nem engedi hogy a valaki szót írjam a kérdésbe.

2021. jan. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Uh, elég értehetetlenül írsz, és egyik mondatoddal a másikat cáfolod. De feldobtad az estém, kellően nevetséges vagy hozzá, köszönöm szépen :)
2021. jan. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

“Valaki megtudna mondani mennyi az ido?”

“Valaki ert az ajtobeszereleshez?”

“Valaki tudna segiteni a pszichologiaban?”

Ugygondolom ezek is ertelmes keredesek.

Voltakeppen ez egy kerdes, lehet ra valaszt adni.

Sajnalom, ha “erthetetlenul” irok. Biztos az ekezet zavar meg. En igy szoktam meg telefonrol, tudod a mai vilagban jobb, ha ehhez hozzaszoksz.

2021. jan. 4. 01:51
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem hinném, hogy pusztán felebaráti szeretetből egy komolyan képzett ember neked térbelileg fekvő sík mintát fog rajzolni adott paraméterek szerint. Ezekkel grafikusok, festők, és egyéb művészetisek dolgoznak. Dolgoznak, tehát pénzért, fizetésért. Azt mondod, hogy komoly, igényes mintát akarsz, ezzel nincs semmi bajom, sőt, úgy van rendjén. De komoly, igényes mintát már csak szerkeszteni sem annyira könnyű úgy, hogy az tetoválás alapját szolgálja. Miért nem? Mert tudni kell hozzá, hogy melyik testrészedre, vagy testrészeidre kerül fel, amiknek a pontos méretei, görbületei, szögei pontosan hogyan is vannak. A tetoválás, ha nagy a minta és nem telihát, akkor a legtöbbször nem síkfelületi. A síkfelületi mintát ráhajtogatod a több íves térbeli testre, akkor nem biztos, hogy visszaadja azt, amit valóban akarsz.

Nos, te elvileg egyedin felül minőségit szeretnél, így a válasz: Nem.

Persze ettől még ráakadhatsz kezdő rajzosokra, akik alkotnak neked valamit, de tőlük meg ne várd el, hogy pont úgy rajzolja le, ahogyan te szeretnéd, főleg úgy, hogy ingyen csinálják, gyakorlásból. (De a tapasztalat alapján tudom, hogy a legtöbb, autodidakta módon tanuló művészlélek a saját szíve után megy és nem másoknak, hanem magának rajzol, fest...etc.)

Szóval bőven legyen elég, hogy jelenleg még nincs rá pénzed, így vársz és spórolsz rá. Úgysem most fogsz a tetoválóhoz beállítani, tehát még a minta is ráér. Addig az ötleteidet gyűjtsd és próbáld meg magad kitalálni, hogy mit, hova, pontosan milyen paraméterekkel akarsz. Ha ezek meglesznek, és a pénz is a tetoválásra, akkor meg keress fel tetoválót, vagy tetoválókat a tervekkel, mond el nekik, hogy te ezt akarod, így-úgy-amúgy. A tervezés és rajzolás a legtöbb helyen az árban benne van, főleg, ha egy tényleg nagy mintátról beszélünk, ami azért nem 20 ezer forint, hanem kergeti a 100-200-at, vagy akár a sokkal többet is.

Az ékezete nélküli írásról meg a legtöbb embernek az a véleménye, hogy ha gyorsan akarsz írni, akkor rendben, ahogy a rövidítések is. De ha például egy fórumon írsz, akkor írj rendesen, vedd rá az időt. Jelen esetben főleg, hamár te kéred a segítséget. Tudod, nem mindegy, hogy szar, vagy szár, ahogy a vér vagy ver sem, ...etc.

2021. jan. 4. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha nem egy 20-30 ezres tetoválás(hanem több) és elmondásod szerint nehéz összehozni,azt nem fogom tudni neked én megcsinálni aki hobbiból tűrhetően rajzolok. Aki pedig profibb,de hobbiból rajzol, az ilyesmit nem fog ingyen csinálni idegennek, mert idő, energia, és idegrendszer minden alkalommal átrajzolni amikor te úgy gondolod.



Nekem egy sima lineart hullám+nap tetoválást ( ami max 5 vonal meg 1 kör volt) egy BARÁTOM 6x "tervezett" át és küldött el a p.ba, mert " jobb lenne ügyesebb hullám, pár mm-el jobbra a nap" stb...


5 ezres tetkóról beszélünk, és azért ő rajzolta, mert fontos volt nekem hogy konkrétan az övé legyen. Nevet nem varratok magamra de így más...


Egy tetováló ezt valószínűleg elsőre értette volna és megcsinálja.


Egyébként egy jó tetoválóhoz nem is fogsz tudni úgy bemenni, hogy ma Józsi szombaton ezt varrd fel 50ezres tetkó. Mire időpontot kapsz, bőven megtervezi, lesz időd magad előtt látni, és nem utolsó sorban olyan kivitelben látod, amit ő szépen meg tud csinálni.


Mindenkinek van saját stílusa, többnyire abban dolgoznak a legszebben. Aki évek óta csak az enyémet hasonló vonalból álló (mellesleg csodaszép) mintákat tetovál, az pl biztos nem fogja szépen megcsinálni édesanyád portréját, mert nem ez a profilja.. nem tudom érted e amit beszélek.


Szóval no offense, de végső soron szebb mintád lesz, ha az tervezi aki varrja, főleg, hogy H nem egyszerű megvalósítani.

2021. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a saját álmaid saját pénzből akarod megvalósítani, de ingyen kunyizod rá a munkát? Azért ez így elég kemény:D


A szöveged alapján annyira emlékeztetsz ismerősre. Ő is ilyen nagy szavakat tud lenyomni az álmokról meg a célokról.


Ha meg nincs pénzed megterveztetni egy tetoválást ami 10-30 között kijön akkor nem tudom, hogy akarsz tetováltatni, amikor van olyan tetováló aki 7-10 ezerért dolgozik óránként.

2021. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Lassan 1 eve nemtudtam melozni, nem kifejezzeten a korona miatt. Azota is a felretett penzembol elek, ami egyertelmuen veges. Ha minden rendben lesz, februarban vagy marciusban ujra nekikezdhetek dolgozni.

Hozzatennem, ma felkeresett innen “valaki”, akivel ma delutan ossze is futottam atbeszelni az elkepzelesemet egy kave mellett, megmutatta a munkait is.

Szivesen osszerakja nekem.

A kerdest holnap torlom is. (ha nem felejtem el, haha)

Jo egeszseget!

2021. jan. 4. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!