Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok erről a tetoválá...

Mit gondoltok erről a tetoválásról?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 20. 04:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%
Nekem befejezetlennek tűnik mind a 2 .
2021. jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
65%
"Gyere, féláron megcsinálom neked a garázsba haverom" beütése van 😀 Ha ezt egy hozzáértő csinálta akkor inkább zárja be a szalonját.
2021. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
És azt is megfogalmaznátok hogy mi a problémátok vele, miért nem tetszik? Mert így nemigen tudok mit kezdeni ezekkel a válaszokkal
2021. jan. 20. 08:38
 14/28 anonim ***** válasza:
26%
Mert ilyet én is tudnék csinálni, úgy hogy útálok rajzolni és semmi közöm a művészethez ! Na ezért fos!
2021. jan. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Szóval azért mert túl egyszerű a minta, értem
2021. jan. 20. 08:42
 16/28 anonim ***** válasza:
65%
#14 vagyok , olyan mint egy lemosható tetkó nagyba!
2021. jan. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Azért, mert nagyon 10 perces munka.

Semmi nincs rajta normálisan kidolgozva, pontatlan, próbál egyedi lenni, de valahogy nem jött össze és személytelen.

2021. jan. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%

A második jobb. De szerintem sem ilyen, amitől elájul az ember, hogy milyen szép. Amiket belinkeltél, az alattuk megjelenő képek között vannak szebbek is.

Az nem baj, ha egyszerű, de legyen teljesen profi a kivitelezés.

Az egyszerű kivitelezés szerintem a nagyon egyszerű, kis méretűekhez illik, pl. egy kis jel, egy betű, egy név.

De egy nagyobb motívum legyen nagyon-nagyon aprólékosan kidolgozva, akkor is, ha egyszerű.

2021. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
83%
Az már eleve rossz ha ennyire rá vagy pörögve mások véleményére, a való életben 10-ből 9 embernek nem fog tetszeni tök mindegy mit varratsz magadra. Önbizalomhiány+tetoválás nem túl jó kombó. Amúgy nekem sem tetszik ha már kérdezted, szerintem nagyon tucat, mostanában mindenki ugyanilyen kígyót/holdat/tigrist kutyafszát varrat. De ha neked tetszik nem értem miért számít hogy ki mit gondol. Először a fejedben kéne rendet tenni
2021. jan. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Utolsónak amúgy kurvára igazat tudok adni, egyébként köszönök minden választ, de ez most nagyon betalált, kicsit motiváltabb is lettem és úgy döntöttem a 2.at megcsináltatom kicsit máshogyan de ez lesz az alapja, köszönöm
2021. jan. 20. 10:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!