Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Így engedik a tetoválást?

Így engedik a tetoválást?

Figyelt kérdés
Még nem múltam el 18, de szeretnék tetoválást egyik rokonom emlékére. Más személyijét elfogadják, mennyire veszik komolyan ezt?pl livingbe simán beengednek mást, még ha nem is hasonlít arra aki a szemelyin van és másét kérte kölcsön.Hogy zajlik ez? Tetoválás készitése elott mas iratokat is elkérnek? Bocsi ha van hibám a megfogalmazásban, nemrég ota elek Magyarországon.

2021. jan. 18. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg nagy korú leszel, vagy pedig beszéld meg a szüleiddel, hogy egyezzenek bele a tetoválásba. Nagyon kellemetlen helyzetbe hozhatod a tetoválót, ha nem tűnik fel neki, hogy nem a saját okmányaid vannak nálad.
2021. jan. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szüleim beleegyeztek.Azt hittem szülők engedélyével se lehet megcsináltatni.
2021. jan. 18. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy meglehet. Ad a tetováló egy nyilatkozatot, azt kell kitölteni anyudnak vagy apudnak.:)
2021. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó, köszönöm szépen!
2021. jan. 18. 15:10
 5/6 $$$$$ ***** válasza:
100%
Jaja . Ahogy a 3-as is írta 16 eves kortol szülői engedéllyel lehet.
2021. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
16 fölött alatt szülői jelenléttel és beleegyezéssel van aki megcsinálja. Én nem szoktam, csak 18 felett, szóval azért tetoválója válogatja, időpontegyeztetésnél kérdezzetek rá.
2021. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!