Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van itt olyan, aki tele...

Van itt olyan, aki tele tetováltatta az arcát és végül megbánta?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok hogy mondjuk a húszas évei elején az arcot telibe varratta, majd évekkel késöbb egy reggel úgy ébredt, hogy megbánta.

#arc #ember #nonfiguratív #tetovalomuvesz
2021. jan. 28. 00:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, bánom.
Nem bánom, de nem tenném meg újra.
Ugyanúgy megtenném ma is.
Nem bánom, de nem szivesen beszélek róla.
Büszkén viselem ma is az arc tetoválásaimat.
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Ra tudsz utterni sminkterovalast borszinben vagy alapozoval lekened.


Nincs tetovalva,de szemoldok es szajon gondolkodom.


Ugyanigy dilemmazom,mint a Kerdezo.

2021. jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es! Nincs televarrva az arcom, es nem is lesz, sosem varratnek arcra, csak szimplan foglalkoztat e kerdes, hogy van e olyan aki mondjuk 18 evesen elkezdte, es megbanta azota. mert ugye pl. 10 ev alatt valtozik az ember. Nekem is van amit megbantam, de se nem csunya, es se nem ertelmetlen. Senki se tudja hogy en megbantam, mindenki dicseri.
2021. jan. 28. 00:49
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Nekem nincs egy se,se arcomon,se máshol,de egy volt haverom (sátánistának hitte/hiszi magát),neki van a homloka közepén egy nagy fordított kereszt,bal és jobboldalt pedig két kicsi.Hülyének nem hülye a gyerek,csak hülyeségekkel foglalkozott mindig is,valami magas végzettsége van neki azóta,de nem veszik fel sehova gyárakon kívül.Gondolom ez miatt már megbánta,de leszedetni is nem kicsit fájdalmas lenne.
2021. jan. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hello, énnekem nincs tetkóm, nem is szeretnék; csak érdekelnek a válaszok. Egyébként arcra, ami ennyire szemelőtt van, szerintem nem jó ötlet tetováltatni, pl egyik osztálytársam anno középiskolában csináltatott a karjára csillagokat; és akkor a tanár mondta neki kicsit így kiakadva, hogy nem fogják fölvenni pl pincérnek, vagy ilyesmi.

Meg pl nem feltétlenül megnyerő az se pl nem feltétlen alkalmaznának olyan cégnél, ahol te napiszinten kapcsolatban vagy a vevőkkel mint a cég egyik arca, aki képviseled az arculatukat; tehát aki pl rendszeresen személyesen találkozik a vevőkkel és szerződéseket köt, lehet, hogy elriasztana pl egy vevőt egy tárgyaláson, és onnantól akkor mástól rendelnék, tehát lehet,hogy kockázatosabb fajta tetovált kinézettel alkalmazni is valakit. Meg pl magánvállalkozás se menne feltétlenül neki.

2021. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!