Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetovaltattam de megbantam...

Seshoumaru kérdése:

Tetovaltattam de megbantam mit kne tennem?

Figyelt kérdés
a heten voltam tetovaltani,szoval meg eleg friss,a bal karomon van ,igazabol nem valami hulyeseg ,csak a minosegevel nem vagyok igazabol kibekulve,es most azt nem tudom hogy mit kene tennem,igazabol csak az johetne szoba hogy egy megbizhato jol dolgozo masik tetovalo mesterrel megprobalom helyrehozatni,csak tartok az emberek reakcioatol,mert Roma szarmazasu vagyok es pesrze ilyenkor majd jonnek az eloiteletek,bla bla bla.... szoval ti mit tennetek?

2015. ápr. 20. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
amit írtál azt :) elmennék egy profihoz és kijavíttatnám, mert leszedetni elég drága mulatság... milyen előítéletre gondolsz ? nem hiszem hogy egy tetováló azt nézi milyen a bőrszíned, a munkájával foglalkozik, mit kell megcsinálnia...(vagy olyat tetováltattál ami sértő ?)
2015. ápr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ÍNem nem a tetovalo mester oldalarol gondoltam,hanem az osszes tobbi emberketol,merthat migyart az a szitu hogy a Cigok tetovaltatnak meg ilynek ,egyebkent a23,ik Zsoltar egy resze 3mondat van rajtam.
2015. ápr. 20. 10:56
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ez lenne az :(

2015. ápr. 20. 11:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha ezen agyalsz más mit szól hozzá, kár volt tetováltatnod :) nem csak a romák tetováltatnak, ezt te is tudod... azért mert roma vagy és még tetoválásod is van senki nem fog más szemmel nézni, rád, szerintem elég megszokott már bárkin látni tetoválást...
2015. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hát tényleg nem a legszebb munka.. :/ kérdezz meg egy profit mit tud kihozni belőle...
2015. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
huuu ez de jol esett, tegnap ota kivagyok,bar a baratnom is (aki nem cigany)azt mondta hogy ki lehet javitatni,mert nem is olyan szornyu,es hat hogy o sem nez ram maskepp e miatt. koszi a velemnyed igazan jol esett. :)
2015. ápr. 20. 11:04
 7/12 A kérdező kommentje:
igen csak azt nem tudom hogy mennyit kell varnom vele mert ,hat valamennyit csak kell,neztem az interneten velemenyeket de mindenki mast irt,szerited hogy legyen?
2015. ápr. 20. 11:06
 8/12 anonim ***** válasza:
azt sajnos nem tudom, nem értek hozzá, de én is úgy gondolom valamennyit várni kell, kérdezz meg egy szakembert :) itt a neten tényleg úgyis össze-vissza írnak mindent, kár innét tájékozódni...
2015. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tényleg fura, azt sem értem, hogy az egyik sort miért vesszővel kezdte? Azt a sor végére szokás rakni..vagy ez eredetileg is így van?

Mindenesetre kérdezz meg szerintem egy szakembert.

2015. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%

Szia!

sajnálom,hogy olyan tetkód van amit megbántál.

Szerintem nem olyan szőrnyű,igaz tényleg az a vessző a szó elejére nem kellett volna,de szimmetrikus nem lógnak ki a betűk.

Ezt a tetkót kijavítani olyanra amilyet te szeretnél sok munka lesz,de ha van rá pénzed és van egy jó tetoválóművész, aki bevállalja akkor csináltasd meg.

De én még egyszer mondom,ha rajtam lenne én nem varratnám át.

Nekem is van 3 tetkóm egyik sem az a nagy "húúú" de én elfogadtam :) Ha érdekel küldök privibe róluk fotót.

2015. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!