Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek férfiakon...

Mi a véleményetek férfiakon látott japán mintákról?

Figyelt kérdés

Tetszik nektek? Vagy a sok szín/formák miatt nőiesnek gondoljátok?

Légyszi írjatok kort és nemet is:)


2021. febr. 23. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem europer emberen max akkor okés ha tényleg ázsiai a művész aki csinálja.


Nem, nem gondolom femininnek, mint tetováló nyilván tudom melyik minta milyen jelentéssel bír.


Viszont amikor random fehér emberek flangálnak random sárkányokkal mert ettől érzik magukat janinak, az szerintem szánalmas.

2021. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amikor azert flangalnak ugy mert megneztek a yakuza klanrol egy dokumentumfilmet es meno, az valoban az. De akarmennyi ilyet tudnek irni, pl a bunozok 90%-an van valamifele keresztenyseghez kotheto tetovalas, kereszt, Jezus, vagy hasonlo. Vagy a random torzsi tetovalasok, maori, vagy akar ha csak a sima 90-es evek elejen divatba jott nonfigurativ mintak, magukra varratja sok ember ezeket es a jelentesukkel (amennyiben van) nincsenek tisztaban, csak mondjuk megtetszett pinteresten. Ezt sem tartom jobbnak egyiket sem.

De mi van akkor ha azert vannak europid emberunkon pl japan mintak mert tetszik neki amit jelent, kepvisel? Ha tegyuk fel ezzel az egesz hitvilaggal tud azonosulni, akkor is ciki az ilyen tetovalas szerinted, azert mert europai, mondjuk feherboru, es nem japan? (nem arcoskodva kerdezem, ha esetleg ugy jonne le, tenyleg erdekel az emberek velemenye errol a dologrol)

Egyebkent japan tetovalasoknal erdekes szerintem hogy az ilyen munkak nagy resze pont nem japanokon van, mivel ott nem tekintenek tul pozitivan az egesz tetovalas dologra 😁

2021. febr. 23. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha hirdetni szeretnéd hogy pedigrés proli vagy, akkor a tetoválásnál keresve sem találsz erre jobb megoldást. A tetkósok társadalmi pöcegödrében pedig már mindegy hogy egy koi halat épp nyárson sütögető szamuráj van rajtad vagy döglött csótányok hiperrealisztikusan ábrázolva.
2021. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk az érdekelne hogy mit keresel a tetoválás témakörön belül, kedves utolsó. Valaki aki nem fogyatékos esetleg, vélemény az előbb leírtakról?
2021. febr. 23. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tartom nőiesnek, de nekem nem tetszik a stílus. Mondjuk én elfogult vagyok, minden tetoválásom blackwork :)
2021. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Nekem semmi nem tetszik, ami valamely ázsiai kultúrához tartozik.
2021. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!