Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválásra menni "szőrös"...

Tetoválásra menni "szőrös" lábbal lányként?

Figyelt kérdés

Szóval én tipik az a lány vagyok, aki világos bőrű, de a szőrzete sötét majdnemhogy fekete. Kivéve a hajam, mert az világosbarna. Borotválni szoktam a lábam,2 naponta kell. Söt, ha reggel borotválom, már este érezhetőek a mini szőrök, olyan "érdes a lábam", nem szép sima.

Mennyire ciki ilyen lábbam menni tetoválóhoz? Arra gondoltam hogy indulás előtt borotválom le, hogy minél frisebb legyen. De az nem lesz gond a tetoválásnál?

Van már több tetkóm a karomon, de ott nem volt ilyen probléma.


2021. márc. 10. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem ciki,mondjuk az én lábam is mindig borostás. Ha én tetoválnék, engem nem zavarna. L.
2021. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A tetováló leszedi a szőrt.
2021. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az még nem szőr, csak pici borosta. Annyi, hogy szúr.
2021. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
100%
Úgyis leszedi a tetováló.
2021. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, képzeld el a srácokról mennyit kell borotválnunk :D sosem furcsa ha valaki borostás lábbal jön, nekem is szokott szőrös lenni.
2021. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, jó az úgy. Tegyél fel képet a tetkóidról:)
2021. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mint már előttem is írták a tetováló leborotválja, de pár nappal előtte (ne előző nap) gyantázd/epiláld le, ha aggaszt a dolog. Így nem lesz se borostás, se irritált már.
2021. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ezek szerint nőként nem ciki odamenni szőrős lábbal? Férfi tetoválóhoz? Nekem olyan ciki valamiért..
2021. márc. 11. 16:03
 9/10 Metionin ***** válasza:
Dehogy ciki, nekem a karomról szedte le a szőrt, legközelebb meg combra varratok, ott meg csak pelyhek vannak, majd leszedi azt is. A tetoválónak ez természetes.
2021. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki nyugi, nekem alapból szőke pehely szőröm van mégis mindig leborotválnak de párom lábszárán a dzsungelt is leszedte a tetováló, jót nevettünk közben. Egyszer mondta is egy tetováló hogy jobb ha ő borotvál le mert ha kipattogzik a bőr az nem jó.
2021. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!