Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy terveztétek meg a tetkóto...

Hogy terveztétek meg a tetkótokat?

Figyelt kérdés

Csak is olyanoknak szól a kérdés akinek van már tetkója! :D

Szóval érdekelne, hogy akinek van már tetkója az, hogy tervezte meg vagy mi alapján választott mintát.

Meg ha nincs igazából még ötletem csak nagy vonalakban tudom felvázolni akkor a tetkós ebben tudna segíteni?

Vagy van náluk talán ilyen sablon prospektus amik közül is lehetne válogatni ötletként?



2021. márc. 11. 04:58
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Segíteni is tud megtervezni, meg sablonja is van.

Nekem volt egy elképzelésem, arra rákerestem neten, kigyűjtöttem pár képet, ami tetszett, és azokból választottunk.

2021. márc. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tetoválással foglalkozom.



Igen, a terv a munka része, elvégre mindenki a saját keze munkáját tudja legszebben felvarrni.


Vannak könyvek, magazinok minden szalonban, de érdemes már előre kb tudni, hogy mit szeretnél.

Pl egy szál liliomot, egy borostyán indát és egy hattyút, és az egész a bal combodra megy, szürkeárnyalatban.

Ebből már a tetoválód tud dolgozni.

2021. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Színvonalas tetoválás nem készül sablon alapján, és tisztességes művész nem fogja a neked személyesen megtervezett mintát másik öt randomnak felvarrni.
2021. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!