Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vagdosás utáni hegekre tetovál...

Vagdosás utáni hegekre tetoválást készíteni?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég elkezdtem magam vagdosni mert eléggé depressziós voltam de azóta nem vágtam meg magam egyszer sem és eléggé meggyógyult de még mindig maradt ott heg ami szerintem nem fog elmúlni annyira mélyen bevágtam.

Viszont régóta szeretnék tetkót és sosem tudtam hova helyezni ahol tökéletes lenne viszont most van már egy tökéletes hely.

Jobb csukómra szeretnék egy szép realisztikus őszi mintát.

Nem tudom, mennyire szokta a tetkó eltakarni a hegeket?

Nem kell mondanotok, tudom hülye voltam emiatt.

Viszont tudom, hogy a vagdosás nem feltétlen indok a tetkóra de most úgy érzem kellene nekem egy szép tetoválás ami valamennyire elfedi ezt a szörnyű emléket és helyette egy szép emléket varratnék fel.

Ez az ősz. Mindig is az ősz volt a kedvenc évszakom, suliba imádtam járni főleg őszi időkben, szelet és a vihart is imádom sőt magát az őszi hangulatot is meg a kellemes hideget.

Szóval egyáltalán nem bánnám meg ha ilyesmi lenne helyette.

Viszont egy valamiben kételkedek.

Az a tetkó iránya.

Na sokszor futok össze olyan kommentekkel, hogy fordítva van a tetkó és milyen hülyén néz ki de nekem viszont úgy lenne kényelmes, ha a tetkó magam felé nézne a csuklómon tehát másnak mondjuk fejjel lefele lenne, nem tudom egy természeti képnél ez mennyire fura?

Amúgy mennyire nehezíti meg a heg a bőr felszínén való tetoválást?



2021. márc. 13. 03:10
1 2
 11/13 anonim válasza:
47%
10.ez látszik a pontozásból is ;)
2021. márc. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom a kerdesre a valaszt, de sokan 1-1 szot iratnak a csuklojukra, es az is fejjel lefele nez(pl Love, Believe), szerintem az teljesen rendben van. Ha nekem lenne, en nem akarnam forditva latni.

Ha neked forditva lenne, akkor csak kepeken latnad rendesen allitva, illetve ha felemeled a csuklod/karod.

2021. márc. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hát szerintem megoldható arra is a tetoválás, vagy ha valahogy variál rajta a tetováló akkor valahogy megoldja hogy elférjen az a vágások mellett. Egyébként azt az említett depressziót orvos/pszichológus, vagy az internet állapította meg rólad?
2021. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!