Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha a karod hátulján van...

Ha a karod hátulján van tetoválásod, az miért jó?Látod te is?

Figyelt kérdés

Mármint, mi benne a jó, te miért szereted? Látod te is, vagy csak a tükörben? Vagy ott sem?

Ilyesmire gondolok:


1.)

[link]

2.)

[link]

3.)

[link]

4.)

[link]



2021. ápr. 1. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Embereknek a hátán is van, az miért jó? Na ugyan azért ez is :D

Kifordítod a karodat akkor láthatod, de nem azért van. Önkifejezés és ennyi

2021. ápr. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

El van törve a nyakam, hogy nem tudok oda nézni? 🙃 Vagy nem tudom felemelni a kezem?

Amúgy azért jó, mert nekik az tetszik.

2021. ápr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ennyi erővel nyakig beöltözve meg egyiket se látom.

Nekem van ilyen tetoválásom, tetszik ott, szeretem. Látom, ha öltözködök, tükörből, ha mozgatom a karom, stb.

2021. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én is gondolkozom ezen a helyen, hogy ide tetováltassak azért tettem fel a kérdést. :) Csak szeretném néha látni is anélkül, hogy a tükörben kelljen nézegetnem magam.
2021. ápr. 1. 11:03
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Fogod látni elégszer, bár nem tudom, én sose szoktam nézegetni a tetoválásaimat kifejezetten. Némelyiket (ami a hátamon van) olyan ritkán látom, hogy el is felejtem, hogy létezik :D
2021. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
A tetoválás nem arról szól hogy te nézegesd. A tetoválás a proliságról és az igénytelenségről szól. Ha nézegetni akarsz valamit arra rengeteg igényesebb megoldás van annál mint hogy magadra tetováltatod.
2021. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

#6

:DD Neked ettől áll fel a farkad? Máshogy nem megy?

2021. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A 6-os válaszoló kb az összes tetoválásos kérdés alatt ott van amit valaha láttam, hagyjad 7-es, nagyon nincs élete:DD

Magamnak csináltatom, nem másoknak, hiszen az én testem, nem másoké, pont ezért le is sz@rom, ha másnak nem tetszik, nekem kell tetszenie :DD

Mellesleg szerintem nincs tisztában a proli szó jelentésével sem, különben nem írná. A tetoválás kategória pedig tetovált emberek számára létezik, (vagy aki tervezi, hogy lesz neki,) és nyilvánvalóan az ő véleményük érdekel, szóval lehet elhúzni másik kategóriába.

Értelmes emberek válaszát továbbra is várom minden mennyiségben!:)

2021. ápr. 1. 19:05
 9/10 anonim válasza:
100%

8.Igen én is észrevettem majdnem minden tetkós kérdésre írja, hogy proliság miatt tetováltatnak ennek nincs nagyobb szókincse :D..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__tetovalas__..

itt is itt van a prolizós

csak nem értem ha ennyire ilyen véleményen van a tetkósokról akkor minek figyeli ezt a témakört nem? Egyáltalán mi az hogy minden tetkós proliság miatt csinálja? :D..

2021. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban én is inkább tetkóellenes voltam. Nem láttam értelmét, felesleges pénzkidobásnak gondoltam. Most már más a helyzet. Mindenkinek joga van ahhoz (is), hogy változtasson a külsején. A hajfestés is ilyesmi, bár azért elfogadott. A tetoválásokat sokan démonizálják. Mert aki csináltat az vagy hülye, vagy gonosz. Alaposan utána kell járni, milyen következményekkel jár. Ha átgondolja az ember, időt ad magának (nem elhamarkodottan varrat valami aktuális trendi dolgot magára) akkor hajrá.

Amúgy nekem nem nagyon jönnek be ezek a hát-, illetve a kevésbé látható helyeken lévő tetkók. Alapból úgy veszem, hogy magadnak csinálod. Nem az számít majd, hogy a szomszéd Piri néni, vagy a szemből sétálók mit gondolnak. Ha ránézel, pozitív gondolatok, -érzések járjanak át. Hogy szeresd a tetkót, önbizalmat adjon, stb.

2021. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!