Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lehet egy védőnőnek tetoválása?

Lehet egy védőnőnek tetoválása?

Figyelt kérdés

Sziasztok jelenleg egy végzős diák vagyok, egyetemre szeretnék továbbmenni védőnő szakra és ebben is szeretnék dolgozni majd.

Lehet egy védőnőnek tetoválása?

Mert nekem pl.a kezemre mar jopar terv van es az lathato helyen van es elvileg ,,nem lehet lathato"...ez mennyire akadály tenyleg igy van?



2021. ápr. 14. 18:43
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is most jelentkezek védőnőire és szintén gondolkodtam ezen, mert nekem már eleve van 2 (mindkettő kicsi, egyik a bokámon, másik a bordámon), én is úgy tudtam, hogy nem szabad, de valaki múltkor azt válaszolta nekem, hogy ma már nem csinálnak belőle nagy ügyet, feltéve ha nem kihívó vagy trágár, de én inkább a következő tetkóimat is olyan helyre rakatom, ahol nem látszanak napi szinten :)

2021. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy rommá varrva látható helyeken - nyak, alkatok, vádli, akkor nincs gond.
2021. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!