Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért van az, hogy itt a...

Miért van az, hogy itt a tetkós kategóriában állandóan egy pali betrollkodik az ősproli dumájával?

Figyelt kérdés

Hali.

Szerintem páran észrevettétek de ha nem akkor régóta figyelem a tetoválás kategóriát és a sokadik kérdésnél látom, hogy egy pali vagy csaj bár szerintem csávó benyomja ezt a dumát, hogy: a tetkók ugye bár prolik csinálják, tipikus ősproli eset, csak a hülyék tetováltatnak és ilyesmi válaszai vannak de felismerhető a stílusa! Persze a sárga földig le van pontozva de csak engem idegesít rohadtul ez a pali? Régebben én is tettem fel tetkós kérdést és no lám egyből a proli dumát kaptam válaszként...De szinte csak ezt nyomja, más szókincse nincs is. Ennyire nincs élete, és ha ennyire megveti a tetkósokat mert szerinte ez ősproli meg minden akkor minek járja végig az összes kérdést és ezt híreszteli? Nincs jobb dolga?

pl.itt is felismerhető a stílusa..:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__tetovalas__..



2021. máj. 5. 01:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik.
2021. máj. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem sok értelem szorult belé. Mások bántásával foglalkozik ahelyett, hogy a saját életével kezdene valamit. Egy megkeseredett szar alak.
2021. máj. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vicces :D (mármint viccesen szánalmas az erőlködése)
2021. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Gondolom egyszer valami tetkós csaj még középiskolában kiröhögte és most így éli ki magát :D
2021. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Már törölték a kommentet. Minél több kommentjét törlik, annál ritkábban írhat válaszokat, szóval nem kell vele foglalkozni, csak jelenteni a válaszait.
2021. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Metionin ***** válasza:
100%
Bizonyára ez teszi boldoggá. Szerintem be is van neki állítva figyelt kulcsszónak a tetkó, mert ha van egy új kérdés, 90% hogy az első pár válaszban benne lesz. Nekem érdekes hogy ha valaki ennyire utál valamit, akkor miért figyeli az azzal kapcsolatos kérdéseket?
2021. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy hogy élettelenség. Nem tud segíteni, ezért inkább hátráltat, de ezt a mai napig nem tudtam megfejteni, hogy mennyivel jobb vagy könnyebb neki ha benyomja minden 2. tetkós kérdés alá hogy minden tetovált proli. Az elején nagyon idegesített, de most már csak nevetek rajta, rettentően vicces dumákat nyom, persze nem pozitív értelemben, csak szánalmas, de jókat derülök rajta mennyire rosszul van a tetováltaktól, és hogy próbálja ezt a nézetét másokra erőltetni igencsak kevés sikerrel.
2021. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, érdekes most persze ide nem trollkodik be pedig szerintem tuti látta :D..
2021. máj. 5. 22:23
 9/20 Metionin ***** válasza:
100%
Én is azt vártam hogy majd ideböfögi hogy igenis mind agyatlan prolik vagytok, muhahahha :D
2021. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jó hogy már törlik a válaszait mert mióta látom csak lepontozva van. Én is jelentettem volna őket de nem látok sehol ilyen lehetőséget pedig sokan mondják..
2021. máj. 5. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!