Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért van az, hogy itt a...

Miért van az, hogy itt a tetkós kategóriában állandóan egy pali betrollkodik az ősproli dumájával?

Figyelt kérdés

Hali.

Szerintem páran észrevettétek de ha nem akkor régóta figyelem a tetoválás kategóriát és a sokadik kérdésnél látom, hogy egy pali vagy csaj bár szerintem csávó benyomja ezt a dumát, hogy: a tetkók ugye bár prolik csinálják, tipikus ősproli eset, csak a hülyék tetováltatnak és ilyesmi válaszai vannak de felismerhető a stílusa! Persze a sárga földig le van pontozva de csak engem idegesít rohadtul ez a pali? Régebben én is tettem fel tetkós kérdést és no lám egyből a proli dumát kaptam válaszként...De szinte csak ezt nyomja, más szókincse nincs is. Ennyire nincs élete, és ha ennyire megveti a tetkósokat mert szerinte ez ősproli meg minden akkor minek járja végig az összes kérdést és ezt híreszteli? Nincs jobb dolga?

pl.itt is felismerhető a stílusa..:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__tetovalas__..



2021. máj. 5. 01:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9.Én is amúgy de lehet direkt nem :D pedig tuti így tényleg be lehet állítva figyelt kulcsszavak vagy kérdések között a tetkó és ami szimpatikus oda beprolizik bár néhánynál nincs jelen ahova gondolom nem illik a szövege.
2021. máj. 5. 22:27
 12/20 A kérdező kommentje:
Szerintem még a szót se tudja igazán értelmezni nemhogy valami más szót találni ki de szinte majdnem minden válaszában a proli szó elhangzik innen is tudni hogy ő az..egyik kérdésemnél is hiába kértem külön hogy ez a prolikommentelő ne írjon inkább de csak írt egy regényt megfogalmazva :D...innen is látszik hogy nincs valami nagy szókincse. ez olyan talán mint a jehova tanúi kb úgy híreszteli a proli dumáját mint ők házról házra járnak ..
2021. máj. 6. 18:54
 13/20 A kérdező kommentje:
13.te vagy pont az akiről a kérdés szól?
2021. máj. 6. 21:57
 14/20 Metionin ***** válasza:
76%
13. Tegyük fel, hogy holnapra eltűnik a tetoválás, mint fogalom és a már tetovált személyekről is eltűnik a tetkó. Miért lesz jobb vagy több az életed ettől?
2021. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14.figyu ha nem érdekel a tetkó és ennyire megveted a tetkósokat inkább húzz ez ebből a kategóriából mert látod senki nem lát itt szívesen és rohadtul nem érdekel minket a prédikációd miszerint egy tetkós proli...

ja és semmi közöd hozzá hogy ki miért és mit tetováltat magára.

2021. máj. 6. 22:13
 16/20 A kérdező kommentje:

na látom már is törölték az egyik kommentjét, köszönöm annak aki jelentette!

Nálam nincs ilyen opció még :(...

2021. máj. 6. 22:18
 17/20 $$$$$ ***** válasza:
100%
Én regen mindig vállaszoltam neki. De már meguntam. Simán csak jelenteni szoktam... Nem állok le vele vitatkozni. Szeirntem a valosagban senki se foglalkozik vele. És tetszik neki, hogy itt "érdekel,, valakit. De nem kell neki megadni ezt az örömöt. Sose vállaszoljatok neki. Siman csak jelentsetek. Akkor egy idő utan eltűník. Abban se vagyok biztos, hogy tényleg utalja a tetkokat ( bár lehet vannak még ilyen élettelen senkik). De szerintem csak a figyelmet akarja felhívni magára.
2021. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

na a másik válaszát is törölték.

most kivételesen nem használta a proli jelzőt de ő volt az biztosan..

látom azért már kezelésbe veszik őt, eddig semmi nem történt igazából, de örülök, hogy már eltűnnek a válaszai :D...

2021. máj. 6. 23:17
 19/20 A kérdező kommentje:
18.nem most látom az még ott van (18as)bár az lehet pont egy másik palié..
2021. máj. 6. 23:18
 20/20 A kérdező kommentje:

17.eddig nem jelentettem mivel nem tudtam :D

de most megjelent nekem is a jelentés opció!végre

2021. máj. 6. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!