Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválások: mennyire menők a...

Tetoválások: mennyire menők a pop-kulturából vett szimbólumokat, karaktereket, utalásokat megjelenítő tetkók? Népszerűnek mondhatók, vagy ezek egy idő után lecsengenek, és égővé válnak?

Figyelt kérdés

Itt van példának néhány hasonló:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2021. máj. 8. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem különösebben menők, maximum fanclub körökben. Mégse az a pinterestes kategória, amit minden 2. emberen lát az ember és nem is fog ennyire elterjedni. Szerintem égő sem lesz, az ember maximum megbánja ha már nem rajongója az adott dolognak, de lehet meg se bánja, mert kellemes emlék. Mondjuk erről eszembe jutott több Trónok Harca rajongó aki Daenerys-nek nevezte el a gyerekét még az utolsó évad előtt, aztán kegyetlenül megbánták a végére :D Erről olvastam, de egészen biztos, hogy volt aki tetoválást is megbánt pont emiatt :D Személy szerint nem tartom égőnek, nem foglalkoztat, hogy más mit varrat magára.
2021. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más tetszik, és mindenki azt rak rá magára ami neki tetszik...


Az utolsó jól néz ki.

2021. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem egy szép igényes tetkó sosem égő. Attól hogy nem mindenki érti hogy mi inspirálta, még lehet fontos a viselőjének. Én pl. a linkelt tetkók felénél nem tudom hogy miből van a karakter vagy mire utal de ha meglátnám az emberkéken, tökre tetszene mert szépek. Gondolom aki hordja, annak fontos, az én tetkóimat se tudná szerintem kapásból beazonosítani senki hogy mi inspirálta.
2021. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Azt a Leviset rakja rám valaki, megáldom 1000x.


Egyébként szerintem gondold át. Jól néz ki, a fandomon belül menő is, de óvatosan, a végén nehogy megutáld az adott dolgot. De amúgy komolyan, azt a Leviset valaki vésse belém.

2021. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Bármilyen tetoválás szörnyű égő. A tetoválás a rossz ízlés, az igénytelenség és proliság legbiztosabb indikátora.
2021. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!