Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo laptop szalagkábel...

Lenovo laptop szalagkábel csere hány forint lehet?

Figyelt kérdés

Eszköz + munkadíj


A monitor gyakran színekben villog illetve a színek eltorzulnak rajta. Utána helyreáll.

Nyilván a kijelző szalagkábele sérült.


Mennyi lehet vajon egy ilyen javítás?


Köszönöm!



2020. nov. 1. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez inkabb kijelzo problemanak tunik. Ha slim kijelzo van benne az hajlamos az ilyen serulesre. Egy tipust le tudnal irni?
2020. nov. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Lenovo G500

2013as

2020. nov. 2. 07:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez "normál" kijelzős. Sajnos jó eséllyel ráhibáztál. Szalagkábel lesz a hiba forrása. Ez típushiba ennél a modellnél.


Szerviztől függően 15-20e lesz a javítási költség. Kérdés hogy érdemes-e rá költeni mert sajnos nem csak ez az egy típushibája van ennek a modellnek.

2020. nov. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

7 éve használom és más hibája hála Istennek eddig nincs.


Vettem már egy másikat mert muszáj volt, de tartaléknak jó lenne ha megmaradna. Tehát legalább olyan szinte megjavíttatnám, hogy használni lehessen.



Milyen típushibákról tudsz még?

2020. nov. 2. 08:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Azonos gond, de a típusa G505. 2013-as ez is. Semmi más baja nincsen, csak ez. De be lehet állítani, hogy kicsit ferdén álljon a kijelző, akkor nem jelentkezik a hiba. Nekem is van másik (Thinkpad), de ezt jobban szeretem. Kösz a tippet, megnézetem.
2020. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Boltba elég drága a szalagkábel, lehet, hogy megérné nézni egy bontott G500-at, meg keresni egy ismerőst aki kicseréli. én elég gyakran szoktam így notebookokat javítani ismerősöknek.

5000-1000ft körül van egy új szalagkábel, plusz amit még egy szervíz nem szégyell elkérni.

[link]

Itt van bontottan komplett kijelzővel, zsanérokkal, mindennel együtt, ha esetleg nem szalagkábel akkor rögtön lehet akár kijelzőt is cserélni. Ami meg megmarad el lehet adni. Sokan keresik a bontott alkatrészeket.

2020. nov. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De vajon használtat beépítenek-e ha odaviszem valahova?

Meg ugyebár garancia nincs rá, hogy jó, persze ez minden használt terméknél fenn áll.

2020. nov. 6. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:

6/7

Nekem is tudsz Lenovo G505-höz alkatrészt ajánlani? Ugyanaz a hiba.

2020. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!