Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 16 évesen tetoválás? A többi...

Állnév kérdése:

16 évesen tetoválás? A többi lent.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és nekem nagyon sokat jelent egy szám, ez családon belül egy szerencseszám, kiskorom ota akarom ezt a tetovalast amit biztos vagyok hogy az életem végéig nem bánnám meg. Az alkalomra szeretném. Szerintetek merjek belevágni vagy pihentessem az otletet kicsit?

2021. szept. 12. 16:32
1 2
 1/11 Newly ***** válasza:
93%
Ha a családodnak nem baj, hogy te tetoválást szeretnél csináltatni, és 1000%-ig biztos vagy benne, hogy nem bánnád meg, akkor gyerünk, csináld! Azonban ha valamelyik feltételben nem vagy biztos, inkább még aludj párat az ötletre!
2021. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Már csak azért is pihentesd, mert normális szalon nem vállal 18 év alatt még szülői engedéllyel sem. Ne csináltasd sufni helyen, nem éri meg, ha ennyire fontos, akkor 2 év múlva is az lesz. Ezt úgy mondom, hogy nem vagyok a tetoválások ellen, elég rendesen ki vagyok varrva :)
2021. szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De, a mai szabályoknak megfelelően már lehet 16évesen tetkó, utánna is néztem a környéken egy igényes szakembernek. A történet az, ez a 16-os szám mellesleg,hogy ilyenkor születtem én is, tesóm is, apum is, és akkor volt a lakodalom is anyukáméknak.
2021. szept. 12. 18:05
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem még hagyj neki fél évet, ha utána is biztos vagy benne, hajrá. (Valóban, szülői beleegyező nyilatkozattal és jelenléttel normális szalonokban is megcsinálják.)
2021. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Saját példámból kiindulva, 16 évesen én is tökre akartam tetoválást, aztán azóta annyit változtam, hogy azokról amire azt gondoltam hogy hú ezt aztán magamra tetováltatnám mert... ezt meg azt jelent a számomra. Manapság már tuti nem csináltatnám meg.
2021. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
A leckét írd meg inkább!
2021. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hmm, a leckém megvan írva kedves utolsó, de gondolom egy befásult öregember vagy, szóval mostantól magázom. Ön szerint milyen házifeladatot hagytam ki?
2021. szept. 13. 07:02
 8/11 A kérdező kommentje:
Többieknek köszi a választ, meggondolom, de nem hiszem hogy megbánnék egy 16-ost, amelyik szám az egész családomra jellemző. Mégegyszer köszi
2021. szept. 13. 07:03
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem ennyire fekete és fehér a dolog.


Lehet, hogy most nagyon szeretnéd, de 10 év múlva meg lehet már nem szeretnél magadon tetoválást viselni(annak az eltávolítása lehet akár 2-300 ezer Ft is!!!!)

Bizonyos esetben kizaro ok is lehet egy meglevő tetoválás.

A munkahelyeken már nagyon toleránsak ilyen szempontból, de lehet ér még hátrány.


Saját példa:2 tetoválásom is van 6-7 évesek már(most 29 vagyok) és azért vágtam bele az eltávolításba mert nem akarom már viselni(igazából nem is az én stílusom).


Úgyhogy ezért is nagyon gondold meg. Hiába csináltam effektíve felnőttként szintén olyan mintát amit úgy gondoltam, hogy nem bánok meg, mégsem szeretném viselni már őket.

2021. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 $$$$$ ***** válasza:
100%
En 17 evesen csinaltattam az elsőt és azota is nagyon örülök neki hogy megcsinaltattam. Azota már van egy jo pár és még lesz is egy jó pár. Ha jol atgondoltad akkor csinaltasd.
2021. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!