Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetkomat csináltattam...

Első tetkomat csináltattam meg tegnap és lenne két kérdésem a kezeléssel kapcsolatban.?

Figyelt kérdés
Szóval az egyik az, hogy tegnap délután lett meg és a papíron amit adtak az van írva, hogy három napig kell kezelni fóliával. A három nap az úgy van, hogy tegnap, azaz hétfő, ma és holnap, vagy mától három nap? A másik kérdésem az lenne, hogy szigoruan harom-negy óránként mosom langyos vízzel, lekenem bepantennel és fóliázom újra de holnap kb 10:30-kor meg tudom csinálni de utána 17:00-ig nem, nem gond hogyha kimarad ennyi idő?

2021. szept. 21. 17:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez az első tetkom szóval ne kövezzetek meg ha hülyeséget kérdezek, de szeretném ha rendben lenne minden
2021. szept. 21. 17:51
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A 3 nap az 72 óra.
2021. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a tetkós mindig azt mondta minnél többet szellőzzön.

Kb 20 tetkóm van én csak alvásnál fóliáztam meg ha pulóvert kellett felvennem (attól függ hova tetováltál nyílván azt érintő ruhadarabról beszélünk)

Alvás előtt mosd meg úgy ahogy csinálod kend be fólia reggel felkelsz le a fólia mosd meg hagyd 10-30 percet szellőzni kend le fólia ha muszáj és jó lenne 3 óránként cserélgetni a fóliát meg 10 perceket minimum szellőztesd ha van rá lehetőséged

2021. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!