Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egész hátas tetkót hogy...

Egész hátas tetkót hogy szoktak utólag ápolni?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de minap ezen gondolkodtam mert imádom a tetkókat csak a hátas tetkóknál nem tudtam elképzelni, hogy lehet kenegetni és fóliázni hisz kicsit nehezen elérhető hely főleg ha az egészen van minta. Olyankor, hogy szokták ápolni ha esetleg nincs olyan aki segíthetne? Aki nem érdemben tud válaszolni csak megjegyzése van az inkább lapozzon más kérdéshez.*<

2021. okt. 3. 15:39
 1/2 $$$$$ ***** válasza:
100%
Hát szerintem ahoz minden képpen kell valaki aki segít. Kiveve ha extrem hajlékony vagy. De még akkor se lehet szerintem rendesen.
2021. okt. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teli van a hátam, amikor készültem egyedül voltam. Én így csináltam:

- zuhanyozás, hátmosás a megfelelő szappannal (szerencsére akkor még átértem a hátamat, most már kevésbé)

- papírtörlővel szárazra törlés,

- bekenés nekem ment önerőből, aki nem ennyire hajlékony az fakanállal vagy valami hasonlóval (legalább is ezt tanácsolták)

- fólia feltapaszt a párás csempére, majd egyik oldal a falhoz, fólia széle megfog, és átfordulás a másik oldalra. Aztán két oldalt, alul-felül leragaszt. Ha nem érte át egy fólia vastagság akkor a falra helyezés előtt összeragasztottam.

Napközben szerencsére közel volt a melóhelyemhez a szalon ahol készült, ilyenkor ebéd időben megkértem őket, hogy takarítsák meg a hátamat.

Remélem tudtam segíteni, ötletet adni.

2021. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!