Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen tetoválásról?

Figyelt kérdés

Egy oktopusz, talán kicsit steampunk-os stílusban.


Szeretnék egy állatos tetoválást és a polipokat kedvelem a legjobban közülük. Nagyon különleges állat, az egyik legintelligensebb. Erről tudnék hosszan mesélni, de most a lényeg, hogy ezt szeretném, de kicsit még bizonytalan vagyok..


Én tudom, hogy nekem ez mit jelentene, de nem szeretném, hogy kívülről közhelyes legyen. Nem vagyok túl nagy dumás, így nekem valahol fontos a nonverbális kommunikáció.


A tetkó valahol a vállamon helyezkedne el, a polip karjai pedig az alkarom felé csavarodna.


Mit gondoltok?


(akik csak szeretnék jól megmondani, hogy a tetkó hülyeség, azok kérem görgessenek tovább)



2021. okt. 11. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jópofa, nem sok polip tetoválást látok, aki divatolni akar az inkább farkas, oroszlán madarakat varrat, mondjuk nekem a polip kicsit olyan... bugyuta állat, nem rossz értelemben de nem túl elegáns a felépítése, szóval úgy tudnék elképzelni egy steampunk polip tetkót hogy akár monoklija van és két csápjával egy teáscsészét/csészealjat tart, ilyen lazább értelmezésben.
2021. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tetoválóként megnézve jó ötletnek tűnik.


A fej kereksége kerekebbé teszi a vállad, a csápok meg ha jól vannak elhelyezve, kiemelik a felkar izomtónusát.

kb így?

[link]


Színes lesz vagy szürkeárnyalat?

2021. okt. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%

Ha már ilyen "most aztán hű de kifejezem az egyéniségem", akkor inkább ez a kis cukiság:

[link]


"akik csak szeretnék jól megmondani, hogy a tetkó hülyeség, azok kérem görgessenek tovább"

Miért vagy ennyire kirekesztő??

2021. okt. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jobb lenne ha irezumi stílusban csináltatnád, és odavágnál pár hullámot is, nagyon szeretem a japán tetoválásokat

[link]

2021. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A tetkó mint olyan, már közhelyes és prolis. Inkább gyúrj a verbális kommunikációra mert így csak lejáratod magad.
2021. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#2 ez már túl elvont nekem, illetve az a baj, hogy nincs húskarom, sokkal inkább szálkás, amin szerintem ez hülyén nézne ki, ezért szeretnék valami nyújtottabbat. Esetleg ha van kérdésem, írhatok privátban?


#5 rendes tőled, hogy szellemi világítótoronyként megpróbálsz utat mutatni ebben a sötétségben, de már van tetkóm, szóval a proli státuszom az fix :'(((

2021. okt. 14. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!