Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Postai ügyintéző állásban...

Postai ügyintéző állásban tetoválás?

Figyelt kérdés
Postán dolgozom már fél éve felvételes munkahelyen vagyok.Gondolkoztam hogy a jobb kezemre szeretnék tetoválást az egészre csuklótól vállig.Nem halálfejet vagy madarakat szeretnék magamra varratni csupán Maori stílusút.Vajon ha megcsináltatom lesz hátrányom belőle?Ha egyébként meg vannak velem elégedve emiatt kirúghatnak?Esetleg van itt olyan aki postán dolgozik és kicsit jártasabb az etikai dolgokat illetően a postán?Előre is köszi.

2021. dec. 10. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Jövőre sok vidéki kis posta bezár...
2021. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én dolgoztam postán ablakban, egész karos tetoválással, nagyon forgalmas helyen és a kutyát nem érdekelte.
2021. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy érdekelné őket. de a legbiztosabb ha megkérdezed vagy főnököd vagy egy nagyon régóta ott dolgozót.
2021. dec. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli őket, nálunk is volt férfi, nő is aki ki volt tetovalva, sőt az egyik csoportvezető csajszi is ki volt. Maximum a nenikék mondják majd neked a magukét.
2021. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elszámoló központban dolgozom több, mint öt éve és senkit sem érdekel, sőt az előző pénzügyi vezérigazgatónak még be is jött a kinézetem. A legtöbb kollégámnak tetszik, páran vannak, akik nem bírják, de őket sem izgatja, mivel a munkámat tökéletesen ellátom.

Postahelyen amúgy is folyton létszámhiányok vannak, akár ablakos vagy, akár kézbesítő, akár külterületis, akár rendszeres helyettes, akik sokat ügyfeleznek, sem hátrány. Jó, elvileg az etikai kódexben van róla szó, hogy nem lehetne látható helyen...stb, de vannak postavezetők, akiknek szintén látható helyen van.

Rovatolónál, csomagpakolósoknál, nagy olk-ban, járatosoknál meg még annyira sem nézik.

Dunavirágban van pár hely, ahol nézik a külsőt, de azok amúgy is "öltönyös" állások, és sajnos több helye van a politikának, mint a szakmaiságnak.

Amúgy pedig mivel kevesen akarnak ennyi pénzért a postánál dolgozni, így nem sokat válogathatnak a hr vezetők. Talán ha a postás átlagbér nem a bérminimum szinje körül lesz, akkor majd jobban fogják nézni, de az sem most lesz.

2021. dec. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
A kutyát nem érdekli a tetkód. Örül a főnök ha talál olyan hülyét aki annyiért bejár dolgozni. Mondjuk én a helyedben meggondolnám hogy azt a szar két-háromhavi minimálbért amibe a tetkó kerülni fog nem-e tudnám hasznosabban befektetni a jövőmbe. Meg nyilván csak az én személyes véleményem de számomra röhejes amikor ilyen legutolsó csicskákat látok maori tetkóval, nem igazán önazonos szerintem. 😁
2021. dec. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem sem érdekel senkit, max hosszú inget veszel fel ha piszkálnak. Ha meg emiatt kirúgnak.. hát egészségükre
2021. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fárasztó96 ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a felettesedet. Ő el tudja mondani, hogy mi a helyzet pontosan.
2022. febr. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!