Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit tetováltattatok magatokra?...

Mit tetováltattatok magatokra? Vagy mit fogtok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 00:24
1 2
 11/18 Fárasztó96 ***** válasza:
91%
Igen. Egy képes lenne, a 3 majom (nem hall, nem lát, nem beszél), ez vádlira.
2022. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Én a kedvenc filmem logóját, mert nagyon sokat jelent számomra az a film, gyerekkorom óta imádom.

Más tetkók is tervben voltak, de lehet, hogy nem lesz több, még meglátom. Ha lesz megint olyan, aminél úgy érzem, egyenesen hiányzik rólam, akkor megcsináltatom.

2022. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Nikolas Kidman ***** válasza:
93%

Én majd egy hegesztős tetkót akarok csinalni. Két hegesztopisztoly kereszbe, vagy van egy másik fajta is de az bonyibb.


A másik az az alpinizmusbol lenne valami, mondjuk egy fekete rig.

Igazából ezek életem állomásai


Macskalábnyomok

2022. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Felettünk az óceán válasza:
92%
2012-es Man of Steel-ből Superman első repülése előtti monológot a halott apjától, az emberek és saját esendőségünkről, és hogy csodákra vagyunk képesek ha újra és újra feszegetjük a határainkat. Nem pont ez a szöveg angolul, de a lényege ez.
2022. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

1-es a viharos témában milyen kivitelezésre gondoltál?


3-as nekem már van sok


12-es szabad tudni milyen logó?


13-as a hegesztőset hogyan gondoltad kivitelezésben?


14-es szóval te is az írottakat preferálod?


Érdekes, hogy mindannyian nagyon kreatív egyedi ötleteket mondtatok.

2022. márc. 11. 23:48
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Flash Gordon
2022. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem japán stíluson alapuló tetoválásom van. Nem mondom, hogy japán (sőt még neotradicionálisnak sem mondanám) mert csak a kiindulás volt az és a legtöbb esetben némi realisztikus vonalat is sikerült hozzákeverni. Én maradok ennél a kevert műfajnál, ősszel folyt. köv. :)
2022. márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem vegyesen van szöveges tetkó és pl.: virágot ábrázoló. Összesen 10 db van. Tervben van még 6. 2 szöveges lenne. 4 pedig mintás színes - 3 db ebből Disney-s = imádom azt a vonalat. A 10-ből ami már megvan 3 db Disney-s. Egyszerűen imádom őket.
2023. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!