Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováltatni akarok, viszont...

Tetováltatni akarok, viszont nem tudom milyen minták passzolnának az adott szituáciokhoz... olyan tetoválást akarok, aminek van valiféle jelentősége. Tudnátok küldeni a szituációkhoz passzoló tetoválásokat?

Figyelt kérdés

1.Gyerek koromban mindig arról fantáziáltam, hogy milyen jó lesz ha egyszer nagy leszek, most felnőttként mindig arra gondolok, hogy milyen jó gondtalan volt az életem gyerek koromban.


2.minden egyes párkapcsolatomba tanultam valamit, és minden újabb és újabb párkapcsolatomba egy fokkal jobb társ lettem... és ezeken a kapcsolatokon végig kellett mennem, ahhoz hogy majd a végleges párom számára a lehető legjobb társ legyek.


3.kiskoromban gyenge, és kiszolgáltatott voltam, nem túl intelligens... viszont mindent meg tettem azért, hogy most az lehessek aki most vagyok... tanultam, fejlesztettem magam, rendszeresen edzettem, és kemény munka eredménye képen, ha még nem is értem el a csúcsra, de hatalmas változásokon mentem keresztül.


4.minden okkal történik az életemben... kiskoromban 7évws koromban nagynéném élettársa(18év körüli lehetett) minden egyes nap ki rakott a nyílt szántó földre, és kemény kőtörmelékkel dobált meg.. egyszer bele léptem egy rozsdás szögbe, és alig bírtam járni, így hát nehezebben tudtam kikerülni a törmelékeket, viszont sikerült... hosszas kerülgetés után össze estem, mert nem bírtam tovább futni... mikor a földre le kerültem, boldog lettem hirtelen... boldog mert azt gondoltam, hogy így hogy végre a földön vagyok nem békén hagy, nem fog dobálni... na persze... mikor a földre kerültem, akkor kaptam a fejembe a legnagyobb kőtörmeléket, mert tiszta célpont voltam, és nem tudtam kikerülni...

Ekkor meg tanultam, hogy soha nem szabad a földön maradni, mindig fel kell állni, mert amíg földön vagy, addig tiszta célpont maradsz.


2022. márc. 26. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki hogy szerinted jobb ember lettél, folytasd amit elkezdtél, a proli tetoválásokat meg felejtsd el.
2022. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1-eshez hasonló válaszolók elképzelése, amikor ilyeneket leírnak:


Kérdező ismerőse: Miért mondtál le arról, hogy tetováltass?


Kérdező: Hát tudod egy számomra full vadidegen gyk-s azt válaszolta, hogy ne legyen, mert proli szóval hiszek neki. Életemben nem láttam, de biztos tudja mi a dörgés, mert aki mindent szid ami nem a hatásköre vagy ízlése az csak egy befolyásos ikon lehet.

2022. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!