Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hány évesen csináltattátok az...

Hány évesen csináltattátok az első tetoválásotokat?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 20:41
 1/10 A kérdező kommentje:

Körülbelül 1 éve nagyon elkezdtek vonzani a tetoválások, viszont bizonytalan vagyok abban, hogy eljött-e már az ideje. Azért hezitálok, mert egy 18 éves, vékony testalkatú fiú vagyok. Viszont reményeim szerint nem fogok ilyen vékony maradni egész életemben, pár hónapja elkezdtem edzeni annak reményében, hogy fel tudok szedni jópár kilót. Viszont ha ez megtörténik, tartok attól, hogy el fog torzulni a tetoválásom, ugyanis bicepszre szeretnék tetováltatni.


A másik ok, ami miatt tétovázok, hogy még csak 18 éves vagyok. Úgy gondolom, hogy az ez idő alatt megszerzett élettapasztalaton kevés ahhoz képest, amit egész életem során fogok megszerezni. Félek attól, hogy a jövőben esetleg másképp fogok tekintenj azokra a dolgokra, amiket magamra varrattam.

2022. márc. 28. 20:57
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
19 voltam. A fel hatam kivarattam, de akkor mar 3 eve gyurtam
2022. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 $$$$$ ***** válasza:
92%
17 évesen csináltattam az elsőt vadlira. Most 21 vagyok. Azota lett meg egy pár tetkóm. Én is edzek. Van egész felkaros tetkóm is. Kb.2 eve csinaltattam akkor kb.42 es karom volt. Most 48 as.Nem tortult el, de megszakadt a bőröm par helyen ami a tetkón is látszik. De amugy át lehet üttetni es akkor nem annyira látszik.
2022. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
19 voltam, és egy la catrina portré ment a lapockámra egy rózsával. Nem bántam meg, nem lett baja sem, most vagyok 22 éves. A negyediket varratom majd most szombaton, de én teljesen ki leszek varrva. Régebben edzettem, attól se változott semmit egyik tetoválásom sem. Nyilván évek, évtizedek alatt fakul ( ekkor lehet frissíteni, megint átmenni rajta), de ha normális méretben, rendes eszközökkel csinálták, nem lesz ronda. Ma már nem olyan a technológia, mint 20-30 éve, a valóban eltorzult, kifakult nonfi rémségeknél. Az viszont fontos, hogy olyan mintát válassz, amit nen fogsz megbánni. Ha kell, inkább várj vele, amíg biztos vagy benne.
2022. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy többek válaszából is olvashatod, nem annyira változékony a tetoválás. De én várnék vele. Mármint én vártam. Nagyon örülök neki, hogy nem varrattam 18 évesen hanem vagy 5 évvel később, mert teljesen mást csináltattam mint akkoriban akartam. És már bánnám azt amit akkoriban akartam. Hiába felnőtt az ember 18 évesen. Saját tapasztalatom az, hogy 20 év felett kezd az ember inkább éretté válni az ilyen döntésekre. Persze ez nem törvényszerű, csak az én esetem.
2022. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szalaiga.bor válasza:
80%
42 évesen
2022. ápr. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Barbi74 válasza:
80%
Csak hogy nagyobb évszámok is legyenek a válaszokba:47 évesen mert nem tudtam eldönteni mit viselnék egy egész életen át magamon. De csak azért hezitáltam mert én az alkaromra varrattam egy nagyobb méretűt és elég látványos. Ehhez kellett felnőnöm. Már tervbe van a következő is, szóval soha nem késő.
2022. ápr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én30múltam,amikor a vádlimra tetováltattam,azóta már van kb20.Még így is van,amelyik később már nem tetszett:arra varrattam fedő tetoválást,tök jól néz ki.Szerintem is várj pár évet,nehogy megbánd,és kidobott pénz legyen,mert elég drága és fájdalmas mulatság!
2022. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 15-16 évesen tetszettek meg. Rengeteg ötletem volt, ezért eltelt egy pár év mire letisztult az egész. 24 évesen csináltattam az elsőt, azóta még 8 készült. A közeljövőben 3-at tervezek még..valószínű lesz még ezeken kívűl is..Egyetértek a többiekkel, inkább várj még vele és akkor biztosabb leszel.
2022. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
72 éves vagyok, de valószínűleg, kihagyom. Azt hiszem, húszévesen sem firkáltatnám magam össze. Egy szép testet, csak csúfít, a szerencsétlenebb alkatún meg nem segít.
2022. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!