Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Alkar belső részén mennyire...

Alkar belső részén mennyire fájdalmas a tetoválás a tarkóhoz képest?

Figyelt kérdés
Még csak a tarkómon van, de most lesz az alkaromon is, csak kíváncsi vagyok mire számítsak. :)

2023. jan. 7. 17:44
 1/7 Fárasztó96 ***** válasza:
Tarkó tetkóm nincs, alkar tetkóm van. A karom belső felén a csukló környékén nagyon fájt, könyökhajlatnál csak enyhe szúrást éreztem. Illetve a karom hátsó felén eléggé fájt a felirat. Gondolom ahol vékonyabb a bör vagy kevesebb izom van, ott fáj jobban.
2023. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Középtájon lesz, nem teljes hosszában, úgyhogy a csukló és a könyökhajlat környéke szerencsére nem érintett :)
2023. jan. 7. 20:21
 3/7 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Akkor nem lesz vészes szerintem.
2023. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi lennék valakinek a válaszára akinek mindkét helyen van tetkója. :)
2023. jan. 8. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Van mindkét helyen. Nehéz megmonani, hogy melyik volt a rosszabb vagy jobb, kb egyformák. Az eddigi legfájalmasabb a lábfej volt, utána sorolnám a vádlit.

Az alkar, tarkó, hát alig fáj. Jó, nekem a mellkas és comb sem fájt úgy, közel voltam, hogy elaludjak közben :)

Csuklónál a külső élen a csontnál fájt, illetve ugyan ez volt a kézfejnél a bütyköknél. Szóval semmi para :)

2023. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi. :) Már alig várom. :)
2023. jan. 8. 19:24
 7/7 SMJ2021 válasza:
100%

Szia !


Nekem sorban a hetedik jött tegnap előtt. Bár a tarkòmon ugyan nincsen Nekem sem, de alkaron mindkettőn. Belső felére készült egy elég nagy minta, csuklòtòl hajlatig. A kellemetlennèl sokkal fájdalmasabb volt egyes részeken, de én ezt pontosan jól tudtam. Téged se hajlat,se csukló nem érint, tehát a legrosszabb rész kiesik.🙂 Nekem közeptájon is kissé fájdalmas volt, főleg a Belső oldalon. A külsőt szinte nem is éreztem. A kontúr nem volt vészes, de a satìrnàl párszor szorítottam a hátsóm. Nyilván amikor már 3 órája dolgozott rajta, a bőröm is megviselt volt, tehát érthető. A negyedik óra végén meg már minden szúrás fajt, de megérte, mert csodaszép lett. Azért szerintem közepén elég tűrhető. Nekem elég alacsony a fájdalomküszöböm , de a tetoválás a jóleső fájdalom.

2023. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!