Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyi ideig ajánlott kerülni...

Mennyi ideig ajánlott kerülni a konditermet új tetoválással, illetve hosszújú pólót viselem a konyhában?

Figyelt kérdés

1 hete csináltatott magamra első tetoválásomat ( belső kar) részre Szakács vagyok így hosszújú pólóban járok most nehogy valami baj érje, meddig ajánlott hosszújúban lenni hogy ne legyen baja?


Illetve szabad időben kondizni szoktam, azt is kerüljem még egy darabig?


Ki mivel ápolta bepanten után?


Köszönöm előre is az értelmes kommenteket!


2023. febr. 20. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyulás attól függ mekkora felület, színezett e a minta vagy mondjuk csak vékony fekete vonalak, de a helye is számít.

Én egy olyan két hetet mondanék a fentiek ismerete nélkül. :)

Én bepanten után a szokásos testápolómmal kenem, Balea med 15% urea tartalmú. Ez ilyen extra száraz bőrre való krém, bőrgyógyász ajánlotta, dm-ben kapható. De egyébként teljesen mindegy, bármelyik testápoló megteszi.

2023. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!