Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért félnek sokan a tetovált...

Miért félnek sokan a tetovált emberektől? (Főleg az idősebb korosztály) Miért mondják azt, ha valaki tetovált, akkor az gengszterarc, sittes, és félelmet keltő, ha valaki kitetovált?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mert ezelött 30-40 évvel tökéletesen igaz volt, mások nem tetováltatták magukat, esetleg a feltünésre vágyók egy-két KIS mintát, de az is nagy ritkaság volt.
2023. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

"Mert a sátán megjelöli az övéit"

😆

Ezt az IEFA csopiban írták.

Amúgy kérdezd azokat, akik félnek és mondják.

2023. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
én nem tapasztalom azt hogy félnének az emberek a tetovált nőktöl. szerintem inkább megdugni akarják őket.
2023. okt. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a tetovált nőkre sokan azt mondják, hogy undorítók, a nagydarab, kigyúrt, tetovált emberektől meg félni kell, mert megvernek. mégis milyen logika alapján? :D
2023. okt. 21. 08:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen, nagyszüleink korában Magyarországon szinte csak és kizárólag csak a börtön töltelékek voltak tetoválva. Nem volt ekkora divatja és nem is csináltak olyan szép tetkókat mint ma. Mai világban már lassan több a tetovált ember mint a "nem tetovált". Nincs ezzel semmi probléma.
2023. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy bárki is fél. Egyszerűen az idősebbek abban szocializálódtak, hogy a tetoválás maga negatív tartalommal bír.

Ma ez már jóval elfogadottabb, bár én 38 éves fejjel sem látom, hogy miért lennék több attól, hogy magamra tetováltatok valamit? Pedig a barátnőm, testvéreim, munkatársak, vagyis a közeli ismerősök jelentős része tetoválva van, nem is kicsit. Alapvetően amúgy nem zavar, de akkora hóbort lett, hogy lassan tényleg ott tartunk, hogy mindenkin van valami minta, ráadásul a többségük igénytelen, sajnos. De ami szép, azt én is ámulattal nézem... máson :)

2023. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!