Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Idősebb ként változni fog a...

Idősebb ként változni fog a hangom?

Figyelt kérdés
Igazából csúnya gyerekes hangom van és minden barátnőm ék szép, azaz én szépnek hallom a hangom de ha mondjuk videóból vissza hallgatom elkap a síro görcs

2023. febr. 25. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan így hallják a saját hangjukat. Én is hülyének hallom a hangomat, mintha valami 10 éves kisfiú lennék (amúgy lány vagyok), de volt akitől pl. azt a kommentet kaptam, hogy szép lányos hangom van. :D Az ember mindig máshogy hallja magát, általában rosszabbul, mint amilyen.
2023. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
28%
Majd a kv, cigi, kannàsbor kombó megoldja.
2023. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is borzasztónak hallom a saját hangom. Mások szerint viszont nem gáz.
2023. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én úgy hallom a saját hangom hogy szép de mások csúnyán és gyerekesnek
2023. febr. 25. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt mondják neked?
2023. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen mondják is
2023. márc. 2. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmennek a francba... :) És valami építőt is mondanak mellé, hogy mi lehet a gond, mit lehetne másképp megszokni, vagy csak odaszúrnak? Ha van kedved belemenni a konstruktív változatba, esetleg vedd fontolóra, hogy küldesz privátban mintát, és ha tudok, összeszedek pár használható gondolatot, ok?
2023. márc. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!