Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit talàljak ki a tetovàláshoz...

Mit talàljak ki a tetovàláshoz pluszban?

Figyelt kérdés
bejelentkzeztem egy tetkóshoz, elkükdtem neki a képet hogy mit szeretnék. 3 nagy rózsaszirom, és a teljes alkart kiteszi. szerintem rohadt jól néz ki, csak díszítèsnek szerentèm. azt mondta hogy az okè hogy 3 rózsa, de legyen benne valami egyediség, legalább a háttérben jelenjen meg valami, mert az ő szalonuk nem másol le semmit 100%-ban, és az nekem is jó ha nem jön velem szembe még egy ilyen tetkó. írtam neki hogy renben, kitalálok valamit az időpontig, mert nyilvàn szeretném megcsinàltatni. de nincs ötletem, mert csak azért akarom megcsináltatni mert tetszik. van valakinek valami ötlete, hogy miken érdemes gondolkodni? muszájból sem szerenték semmit beletetováltatni pluszba, mert a tetkós azt kéri.
2023. nov. 6. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyeneket szokták aztán nagyon megbánni az emberek. Ha számodra semmit sem jelent, csak tetszik, a kiegészítő ábra meg "parancsra" kerülne oda, akkor inkább várj még vele.
2023. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Inkább semmit, egyetértek az elsővel. Igaza van a tetoválóművésznek, és ebből is látszik, hogy komolyan veszi, amit csinál, és nagyon szerencsés vagy, hogy nem a pénzre megy, hogy rád varr valamit, te meg fizess érte, később meg megbánod! Nincs más olyan dolog, ami tetszene és van valami különleges jelentése számodra?
2023. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rózsa szára esetleg? Kicsit tüskés fekete?
2023. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A tetoválás esztétikai okokból készül. Jelentése hiába van ha nem tetszik a viselőjének. És nem fogja kevésbé megbánni csak mert ráfog valamit. Ezt akkor érti meg valaki ha már van tetoválása. Az aki megbánja: vagy a rossz minőségű munka miatt bánja meg, vagy alapból olyan komolytalan személyiség, hogy bármit megbánna.


Kérdésre válaszolva: Az szerintem nem jó ha a tetováló egy rózsát nem tud lerajzolni magátol, miért kéne bármit lemásolni egy az egyben? Azzal egyet értek, hogy valami kis egyedi kreatív részlet jó lenne rá, de azért hogy ő elégedett legyen valóban ne tegyél bele semmit, csak ha tetszik.

2023. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem azzal van a gond, hogy nem tudja lerajzolni szerintem, csak nem akarja 1:1 lemásolni. de nincs olyan személy, vagy dàtum amit magamra tetováltatnék, csak azért hogy legyen valami. azt tudom, hogy jelenleg csak azért szeretnék, mert tetszik, és szeretek adni magamra, és ez egy elég nagy plusz lenne. később lehet lesz olyan esemény ami meghatározó, de jelenleg nincs
2023. nov. 6. 20:50
 6/10 A kérdező kommentje:
2023. nov. 6. 20:55
 7/10 A kérdező kommentje:
ez az alap ami tetszik, azt biztos tudom hogy teli alkart szeretnèk, ès rózsàsat. làttam olyat aminek a hàtterében megjelenik egy óra, és mutat egy időt, ilyesmire gondolhatott szerintem a tetkós
2023. nov. 6. 20:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lemásolni gondoltam de ezt előzőleg is írtam. Magátol is rajzolhatna 3 rózsát és akkor valamilyen szinten egyedi lenne mert a saját stílusa és kompozíciója lenne.
2023. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
egyébként szerintem szárakkal, esetleg elcsúsztatva, oldalnézetből, talán jobb lenne. És valami váratlan mintát (ami kicsit férfiasabbá teszi, mert a linkelt képből arra következtetek férfi vagy) közéjük futtatva jól nézne ki.
2023. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
beszèltem vele azóta, én értettem félre. úgy gondolta az egyediséget, hogy pl festékvonások, pöttyök, vonalak vannak benne, ami pl ebben nincs. nem kell konkrét esemény vagy dolog amire én gondoltam. azt mondta valamit kitalàl mire megyek, és eldöntöm majd hogy tetszik e vagy nem
2023. nov. 6. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!