Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Gyakran megkérdezik a tetováló...

Martin..... kérdése:

Gyakran megkérdezik a tetoválók hogy mit jelent a tetoválás amit épp felvarr? Elszeretnék menni tetováltatni de nem szeretném elmondani hogy mit jelent. Rosszul fogadná ha azt mondanám hogy nem szeretném elmondani?

Figyelt kérdés

jan. 21. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Hazudj valamit, ami nem kellemetlen számodra.
jan. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem fog kérdezni.
jan. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdekli.
jan. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Egy felelős tetoválót igenis érdekli, hogy ne akármilyen munkát adjon ki a kézéből, hogy pozitív élmény legyen tetováltatni, meg ne hogy akármilyen arcok frekventálják a stúdiót.



Okkal kérdezek ilyet.



-Elmék tetoválásnak gondolom amit kér, és tapintatos szeretnék lenni. Az ilyeneknél picit csendesebb vagyok, készítek oda zsepit ha sír, és a tervezésnél tudom kell, hogy 100% az legyen amit hozott. Van, aki pl a halott gyereke rajzát hozta, amit technikailag lehetett volna javítani, de az emlék számított, nem a grafikai letisztultság.



-Problémásnak érzem

Mondjuk látható helyen szexuális téma (pl punci a kézfejre) ami miatt esetleg kirúgják (pl Joker smink arcra), na ezeket azért kérdezem ki, hogy a ketyósokat, drogos és egyéb idiótákat elhajtsuk.


Meg természetesen a nácisnak, vagy egyéb önkényuralmi, gyűlölethez köthető dolognak kinézőt kiszûrni, mert ilyen emberekkel nem akarok órákat eltölteni, nem kell a pénze, és a haverjait se hozza ide. Az ilyenek tipikusan nem horogkeresztet kérnek, hanem valami római katonai maszlagot, gyanús számokkal, latin idézetekkel.

jan. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SzilKa ***** válasza:
100%

Én pl meg szoktam kérdezni, hogy a tervezésnél jobban rá tudjak hangolódni, de nem sértődöm meg, ha azt mondja a vendég, hogy olyan témával kapcsolatos, amit nem szívesen oszt meg velem.

Amúgy általában maguktól is elmondják, néha úgy is érzem magam, mint egy pszichológus :)

jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Pl. azért is kérdezi, hogy tudod-e, hogy pontosan mi a jelentése. Nem egy esetben vannak a netről innen onnan letöltött képek, amikre valaki rámondja, hogy ez a pl. kínai írásjel ezt és ezt jelenti. Aztán kiderül, hogy a valóságban totál mást jelent.
jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%

A tetováló lesz a legkevesebb.



Ugye tudod, hogy ami rajtad van, arról utánna is sokat fognak kérdezni, vagy csak feltételezni az emberek? Engem legalábbis állandóan faggatnak, hogy ez mi, de jó, ki csinálta stb.


Biztos jó ötlet ez? Mint eléggé televarrt ember mondom, hogy én elgondolkoznék rajta.



Ami nagyon privát, lehet nem jó tetoválás témának.

Ami miatt negatív diszkrimáció, fizikai vagy verbális összetûzés érhet, szintén átgondolandó.



Ezen kívül ha egész nap tetoválásokat csinál valaki, pláne ha tanult is vizuális kommunikációt, eléggé ismeri a jelentéseket is.

Pl egy medúza fej vagy egy pontosvessző jelentése mindenkinek ismert. Az étkezési zavarok láng forma jele szintén, a rák szalagok, a puzzle darab, ezeket napi szinten csinálják kb mindenhol.

jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!