Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen szappant vegyek tetovál...

Milyen szappant vegyek tetoválás utóápoláshoz?

Figyelt kérdés

jan. 25. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Baba antibakteriális szappan; ezt szokták ajánlani a tetoválók. De igazából jó bármelyik, amelyikben nincsenek extra szín-és illatanyagok.
jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sok szappan osszetevoinel latok valamilyen alkoholt, az nem problema?
jan. 25. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem, a fertőtlenítőben is van, amivel fújkál, miközben csinálja a tetoválást.
jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
36%
Az első 2-t én is Baba szappannal mostam, a második 2-t pedig Balea med mindenmentes tusfürdővel. Nem éreztem különbséget.
jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Én Babylove-os fürdetőbalzsammal mostam. Parfümmentes, érzékeny bőrre való. Néztem különböző szappanok összetevőjét, de nekem ez volt a legszimpibb abból a szempontból.
jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Babaszappan (kemény, sima) + langyos víz + papírtölrő (a felitatáshoz). Tökéletes kombináció. Utána meg egy lágy réteg bepanthen kenőcs. Minden tetoválás erről álmodik =)

Legalábbis én így tanultam meg.

A fertőtlenítő szappanokkal vigyázni kell, mert összetevőit gyakran cserélik, hogy ne alakuljon ki komolyabb rezisztencia a baktériumoknál, vírusoknál, gombáknál.

Régen volt jó pár antibaci szappan ami tökéletes volt, de mára egyik sem, mivel eléggé maró hatásuk lett.

A lényeg, hogy bő, folyó vízben most, és ne áztasd ki, illetve óvd az erős fénytől, hőtől, fizikai sérüléstől a gyógyulás alatt.

jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!